←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
Problem z modyfikacja

  • +
  • -
Tweak456 - zdjęcie Tweak456 19.11.2011

Witam

Mam problem z modyfikacją AMXBANS , ktora dodaje grupe w przegladzie. Gdy klikam na Lista Adminow to dobrze wyswietla wszystkim grupy , i mi czerwona Head ADmin , gdy klikne Servers i rozwine swoj serwer, to tam mam taka grupe jak wszyscy zielona, administrator. Oto link to sprawdzenia HolyShit [TP] @ Postrzelaj.pl - Lista Adminów

proszę nie banowac za link, bo to tylko amxbans, a nie mam takto jak pokazac co sie dzieje.

w zalaczniku tpl

Załączone pliki


Użytkownik Tweak456 edytował ten post 19.11.2011 11:42
Odpowiedz

  • +
  • -
Kawon - zdjęcie Kawon 19.11.2011

musiałeś dodać zielony kolor a nie że masz błąd ;)
dodając nazwę grupy dodajesz też kolor danej grupy, więc zobacz jaki dałeś kolor dla grupy "administrator"
Odpowiedz

  • +
  • -
Tweak456 - zdjęcie Tweak456 19.11.2011

No to wejdz na tego linka i sprawdz. Przy dodawaniu wpisalem red. I jak wejde w Liste Adminow to mam czerwony kolor. A jak potem klikne na Servers i rozwine adminow serwera to mam zielony kolor. Weź sprawdź......
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 19.11.2011

nie rozumiem, ja widzę wszystko dobrze. może odśwież cache w przeglądarce
Odpowiedz

  • +
  • -
Tweak456 - zdjęcie Tweak456 19.11.2011

hiroshima , ale jestes pewny ze jak wejdziesz w Lista Adminów potem w servers i rozwiniesz serwer TeamPlay, to obok uzytkownika Tweak jest czerwony napis Head Admin? Bo ja odświeżalem cache i nadal to samo. Na innym szablonie dziala mi dobrze.
Odpowiedz

  • +
  • -
Kawon - zdjęcie Kawon 19.11.2011

Ten plik co dałeś w załączniku uwierz mi że jest na 100% sprawny :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Tweak456 - zdjęcie Tweak456 20.11.2011

to z czemu zle widac? w pierwszym podgladzie jest dobrze, a w drugim wszyscy maja zielonego administratora :X
Odpowiedz