←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
możliwość resetowania statystyk oraz ich r...

  • +
  • -
freetu - zdjęcie freetu 10.11.2011

Witam,
Mam takie pytanie:

1. Czy da radę zrobić takie ograniczenia na klasy, że np. rozdam 150 w inteligencję i więcej nie mogę pojawia się napis np rozdaj w pozostałe statystyki minimum 300 punktów (w dwie inne statystyki trzeba wpakować 150 pkt) wtedy dopiero powiedzmy na kolejne 150 można wpakować w inteligencję jednak za drugim razem jest już wymagane by w 4tą statystykę także były wpakowane punkty (150). Pomysł się wziął po to by ograniczyć ludzi którzy pakują np 1500 w inteligencję i mi pół serwera zabijają z rakietki ;] ... Chyba że są jakieś inne sposoby radzeniem sobie z tym?


2. Czy da radę wprowadzić ograniczeni resetowania statystyk do takiego że jest możliwość resetowania tylko wtedy gdy żyjesz? Dlaczego, ponieważ ludzie wykombinowali coś takiego że żyjąc mają jakoś rozdane statystyki, umierają, resetują staty pakują wszystko w hp i jak się odrodzą resetują znów i pakują w int, w ten sposób mają statystyki na inteligencję a jednocześnie mają 700 hp - taki bug... Chyba że też jest na to inny sposób ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 10.11.2011

2. w public PrzydzielPunkty(id) po klamrze otwierajacej daj warunek sprawdzajacy czy zyje ;). jak dobrze pamietam to:
if(Is_user_alive(id))
Odpowiedz