←  Pluginy AMXX

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Każdy na każdego

  • +
  • -
Drzanas - zdjęcie Drzanas 08.11.2011

Ostatnio szukałem właśnie tego pluginu, ale nie mogłem znaleźć aż w końcu mi się udało.
Był na tym forum aczkolwiek pierwsza wersja. http://amxx.pl/topic...zdy-na-kazdego/
W tym temacie ostatnia wersja.

opis
Co robi plugin? Bierze członka z naszej drużyny za przeciwnika tzn strzelając w członka z naszej drużyny zadajemy obrażenia tak jakbyśmy strzelali w przeciwnika. Dostajemy +1 frag oraz 300 pieniędzy.
instalacja

Pobieramy załącznik. Kompilujemy .sma. Na serwer wrzucamy nasz plugin kazdynakazdego.amxx (o ile tak nazwaliśmy go) potem otwieramy plik plugins.ini i dopisujemy tam kazdynakazdego.amxx
http://amxx.pl/topic...-pluginow-amxx/

komendy admina
amx_set_ffa 1 - włącza każdy na każdego
amx_set_ffa 0 - wyłącza każdy na każdego

Wymagana flaga
ADMIN_CFG
czyli "h"

download

Załączony plik  kazdynakazdego.sma   5,39 KB   703 Ilość pobrań
Załączony plik  kazdynakazdego.amxx   6,94 KB   60 Ilość pobrań
Użytkownik Drzanas edytował ten post 28.03.2012 21:38
Odpowiedz

  • +
  • -
groundbrkr - zdjęcie groundbrkr 11.11.2011

to jest w csdm ... -.-
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 12.11.2011

to jest w csdm ... -.-

No i? Tam to działa na zupełnie innej zasadzie, do tego ja u siebie mam swój dm, pisany przez siebie, więc ten plugin (akurat ja skorzystałem z pierwszej jego wersji) jest dobrym rozwiązaniem, jeśli nie chce się korzystać z modułu csdm.
Odpowiedz

  • +
  • -
Drzanas - zdjęcie Drzanas 12.11.2011

to jest w csdm ... -.-

Żeby w csdm działało potrzeba głównego pluginu csdm_main oraz csdm_ffa.
Tak jak wyżej sebul tak i ja mam inny plugin od spawnowania krótszy i wg mnie wydajniejszy (ale mogę się mylić) i nie mam zamiaru bawić się csdm i cvarami jak tutaj jedna komenda potrzebna.
Odpowiedz

  • +
  • -
franc - zdjęcie franc 23.11.2011

Przyda sie :)
Odpowiedz

  • +
  • -
warning!? - zdjęcie warning!? 02.01.2012

to jest Deathmatch tylko ze kazdy na kazdego czy trzeba osobno moda wgrac ???
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 02.01.2012

Ten plugin robi tylko to, że możesz bić każdego i obrażenia będą zawsze takie same, obojętnie czy zadajesz je komuś ze swojej drużyny czy przeciwnej.
Odpowiedz

adamsa1 - zdjęcie adamsa1 28.03.2012

A można to przerobić aby cały czas to było?? Nie chce aby admin mógł to uruchamiać tylko żeby od razu tzn cały czas
Odpowiedz

  • +
  • -
ogieR8 - zdjęcie ogieR8 28.03.2012

Błąd w opisie :

Pobieramy załącznik. Kompilujemy .sma. Na serwer wrzucamy nasz plugin kazdynakazdego.amxx (o ile tak nazwaliśmy go) potem otwieramy plik plugins.ini i dopisujemy tam kazdynakazdego.sma

A dokładniej... z dopisaniem w plugins.ini kazdynakazdego.sma


Pozdrawiam


@UP:

amx_set_ffa 1

wpisujesz na samym końcu w amxx.cfg znajdujący się w amxmodx/configs
Użytkownik ogieR- edytował ten post 28.03.2012 21:33
Odpowiedz

adamsa1 - zdjęcie adamsa1 29.03.2012

Ale przecież mi chodzi czy można zrobić aby tego admin nie musiał włączać, tylko żeby od razu było wiem to widziałem ale trzeba flage a ja chce od razu bez flag nie chce w ogóle zeby admin mogl to wlaczac/wylaczac chce zeby bylo
Odpowiedz

  • +
  • -
Marvin105 - zdjęcie Marvin105 12.10.2012

Sory że odkopałem temat ale mam pytanie skoro jest kazdy na kazdego to czy boty na new game strzelają do gracza?
Odpowiedz

  • +
  • -
Kedzior123997 - zdjęcie Kedzior123997 22.02.2013

witam daj już + chociasz mam bloblem bo jak wpisze kemende to dziala mapa mi zniknie ale i tak boty sie nawzajem nie nawalają
Odpowiedz