←  Forum

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Gametrackery /reklamy serwero...

Zablokowany

  • +
  • -
Majster. - zdjęcie Majster. 03.11.2011

Witam
wiele użytkowników ma w podpisach reklamy serwerów bądź Gametrackery serwerów moim zdaniem powinno byc to zakazane ponieważ te forum jest do rozwiązywania problemow , zadawania pytam i innych spraw zwiazanych z cs a szczegolnie z amxx a nie do reklamy w podpisach.
Jest do tego dział reklamy serwerów to powinno im to starczyć .Zapewne innym użytkownikom to się nie spodoba ale to administracja powinna ten temat rozpatrzeć.
Odpowiedz

Arex - zdjęcie Arex 03.11.2011

Jestem na nie.
Wiele osob reklamuje tak swoja sieć/serwer Nawet sami moderatorzy i tp . Ja niewidze problemu nie chcesz patrzeć na te reklamy nie patrz proste.
Mi to pomaga sprawdzić czy ktos gra na mojich serwerach jak "siedze" na amxx.pl (Malo waże to chyba to forum wytrzyma moje obciażenie) zarty zartami.
Jestem na nie


czekamy na glos Administratora


Pozdrawiam Arex
Użytkownik arex92 edytował ten post 03.11.2011 21:27
Odpowiedz

  • +
  • -
Majster. - zdjęcie Majster. 03.11.2011

nie pytalem ciebie o zdanie to jest post do administracji nie do uzytkownikow bo oni tylko tak moga se rozreklamowac serwer ale dla mnie to jest bezsens bo forum nei jest od reklamowania
Odpowiedz

  • +
  • -
Hajmus - zdjęcie Hajmus 03.11.2011

Myślę, że za mało jesteś na tym forum (ilość postów). Pierwszy raz spotykam się z opinią, żeby to komuś przeszkadzało... A i radzę używać znaków interpunkcyjnych, bo ledwo zrozumiałem to co napisałeś.
Użytkownik hajmus edytował ten post 03.11.2011 21:32
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 03.11.2011

Nic złego w tym nie widzę.
Jak Ci się nie podoba kogoś sygna, zawsze możesz ją sobie wyłączyć :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Majster. - zdjęcie Majster. 03.11.2011

Nie chodzi o to ze mi sie nie podoba ale jak juz napisalem forum nie sluzy jako reklama
chcesz zareklamowac serwer lub strone wykup reklame i wtedy niech sobie bedzie . widze ze sam masz reklamy sieci w podpisie i tobie nie na reke aby zostalo to zakazane
Odpowiedz

_nothing_ - zdjęcie _nothing_ 03.11.2011

i tak rzadko kto patrzy na czyjeś serwery w sygnie .. bo każdy jest już przyzwyczajony do tego :)
Odpowiedz

Chrzestny - zdjęcie Chrzestny 03.11.2011

Mi to również nie przeszkadza.
I większość serwerów jest nonsteam, a na AMXX.pl można reklamować tylko steam.
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 03.11.2011

wiele użytkowników ma w podpisach reklamy serwerów bądź Gametrackery serwerów moim zdaniem powinno byc to zakazane ponieważ te forum jest do rozwiązywania problemow , zadawania pytam i innych spraw zwiazanych z cs a szczegolnie z amxx a nie do reklamy w podpisach.

A jakie to ma znaczenie/związek? To według Ciebie, jakbyśmy na forum nie pomagali i nie zadawali pytań na temat amxx, serwerów, itp. to można by mieć w podpisie "reklamę" swoich serwerów/forów? Mi to bez różnicy, czy ktoś ma i czy ja mam taką "reklamę", nawet nie wiem czy coś to daje, bo przynajmniej patrząc po sobie, to nie byłem na żadnym serwerze z kogoś podpisu, czasami może kliknąłem w link do forum. Ogólnie tak się zastanawiam w czym to Tobie przeszkadza? Bo te argumenty co podałeś, to tak jak już pisałem, nie mają żadnego znaczenia. Dopóki ktoś nie wstawi do podpisu jakiegoś wielkiego obrazka, albo zdania napisanymi wielkimi literami, to mi takie coś na pewno nie przeszkadza i nie wpłynie to na sposób w jaki będę pomagał/pytał.
Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 03.11.2011

Nie podoba się podpis? Wyłącz go, albo używaj stylu Mobile :). Sebul dobrze napisał, jak nie da się wielkiego obrazka/wielkich liter to nie przeszkadza.
Użytkownik Na5tyk edytował ten post 03.11.2011 22:21
Odpowiedz

Neazo - zdjęcie Neazo 03.11.2011

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. To nie jest reklama, tylko sygnatura ... Można tam wpisać co się chce, o ile nie nagina to regulaminu forum. Linki do sieci tego z pewnością nie robią. Można powiedzieć nawet, że pomaga to osobom chcącym dołączyć jako support amxx do jakiejś sieci. Po statusach z gametrackera widać od razu, czy serwery, a co za tym idzie sieć, jest dobrze rozkręcona czy też nie, dzięki czemu użytkownicy amxx mogą w łatwy sposób sprawdzić sieć zamiast "iść na ślepo".
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 04.11.2011

amxx.pl jest odwiedzane przez osoby które zajmują sie serwerami naturalne jest więc że w sygnaturze umieszczają swoje serwery . Napewno tego nie zablokujemy .
Odpowiedz

  • +
  • -
JawoR1337 - zdjęcie JawoR1337 04.11.2011

na pewno tego nie zablokujemy .

Chyba można juz zamknąć ten nie potrzebny temat :)
Odpowiedz

TySiu - zdjęcie TySiu 04.11.2011

Na nie . Proszę Cię na forum przesiadujesz na ogół mało i taka propozycja pfff... Pierwszy raz od początku amxx.pl chyba (kiedyś przeglądałem forum jako gość) pierwszy raz widzę taką propozycję.
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 04.11.2011

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany