←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Problem z bugami Cod Moda

  • +
  • -
Cherry - zdjęcie Cherry 02.11.2011

Witam. Mam problem z moim cod modem. A mianowicie cod mod się buguje/psuje. Bugi: Np. Klasa wsparcie ogniowe posiada rakiety, gdy zmienie na inną mam także rakiety. Klasa zamachowiec ma 1/3 ze scouta i 1/5 z deagle, gdy zdobedzie jakiś item który jest bronią działa tak samo jak umiejętności klasy czyli ma 1/3 na zabicie... Psuje: Awp snajper, tajemnica ganerała nie zabija na hita. Czasem potrzeba 3 hitów żeby kogoś zabić a tajemnica zadaje do 40dmg -,- Miał ktoś z was taki problem ? Co może się dziać ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz

  • +
  • -
Tomix - zdjęcie Tomix 03.11.2011

Pokaż logi jakie błędy wyskakują, w error będzie wszystko pisać co buguje serwer, być może masz jakąś klasę źle zrobioną która buguje serwer, to się często zdarza gdy klasy robi się na szybko bez większych testów
Odpowiedz

  • +
  • -
Cherry - zdjęcie Cherry 03.11.2011

http://speedy.sh/PXweN/logi.rtf

Logi z ostatnich dni.
Odpowiedz

  • +
  • -
Tomix - zdjęcie Tomix 03.11.2011

Jak widzę logi to masakra, najlepiej byłoby żebyś zrobił reinstal i wszystko po kolei wgrywał bo masz być może błędnie wgranego całego codmoda ponieważ i perków też nie czyta, ale jak chcesz mogę ci napisać co buguje, ale nie wiem czy z tym modem to podoła, najlepiej jak napiszesz do mnie na PW to może pomogę ci ten serv zrobić
Odpowiedz