←  Dyskusje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Diablo 6.0

  • +
  • -
Jak się nazwać - zdjęcie Jak się nazwać 29.10.2011

Siema. Chciałbym poruszyć temat diablo moda gdyż długo nic się nie działo Miszcza nie ma(ja nie wiem dlaczego ponieważ nie jestem na tym forum aż tak długo ale pewnie dawno sądząc po tym że diablo nie zawiera #include <hamsandwich>). Może znajdą się osoby które mogłyby(ja nie mam zbytnio czasu) zoptymalizować kod diablo bo widzę tam dużo funkcji(publicznych jak i stockowych) które spokojnie można zastąpić kilkoma linijkami kanapki. Mogę pomóc w takowym "update". Co wy na to?
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 29.10.2011

projekt nie ma szans ponieważ ludzie mają swoje przeróbki poradniki są pod kod 5.9
wszelkie dodatki trzeba by było pisać od nowa
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 29.10.2011

Też wydaje mi się, że raczej nie ma szans, aby powstało coś nowego. Ale co do dodatków, to w końcu po coś chyba jest grupa ST ;]
Odpowiedz

  • +
  • -
Stachuu :D ?? - zdjęcie Stachuu :D ?? 29.10.2011

jakby cos juz robic to od nowa z nowym silnikiem (typu cod nowy)

Ale watpie aby zgrała sie jakaś ekipa

P.S a co do
hamsandwich idzie zrobić to w 15 20 min
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 29.10.2011

Wszystkiego w hamsandwich nie zrobisz, chociażby mam jedną taką moc, co przy zadawaniu obrażeń za pomocą hamsandwich serwer się crashował (serwer testowy na kompie ^^), ale na pewno w większości przypadków lepiej jest użyć hamsandwich niż to co jest w wersji 5.9l moda. Ogólnie tak jak już gdzieś pisałem, oficjalna nowa wersja, jest tak napisana, że nic tylko uczyć się na poprawianiu jej, tak jak to w moim przypadku :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Stachuu :D ?? - zdjęcie Stachuu :D ?? 29.10.2011

sam mam all moce/dmg w oparciu na ham :D

eventu damage(id) nie mam/uzywam

a jaka ta moc byla ?? co ci padal serw ?
Użytkownik Stachuu ?? edytował ten post 29.10.2011 19:57
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 29.10.2011

Eventu damage też nie mam, a moc taka najprostsza, zadaje dmg w pobliżu atakowanego gracza, sama moc napisana na pewno dobrze, bo przy normalnym odejmowaniu życia jest ok i nie jestem już zielony w pisaniu takich rzeczy, ale temat nie jest chyba o tym ^ ^
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 29.10.2011

z tego co mi wiadomo nad Diablo 6.0 pracował Miczu. Na jakim momencie stanął projekt nie wiadomo, trzeba by się było go o to zapytać ;]
Odpowiedz

  • +
  • -
Stachuu :D ?? - zdjęcie Stachuu :D ?? 29.10.2011

@up taka dziwna ironia w twoim poście :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 29.10.2011

dlaczego? jeśli masz z nim kontakt to śmiało pytaj :)
Odpowiedz