←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Czy zezwolić na grę na takich...

Zablokowany

  • +
  • -
BeeF - zdjęcie BeeF 17.10.2011

Witam.
Jestem właścicielem pewnego serwera FFA.
I ostatnio wywiązała się dyskusja na temat modeli jednego z naszych adminów.
Według mnie są to modele "grubo" przesadzone i podchodzące pod pewnego rodzaju wspomagacze.
Co wy o tym sądzicie ? Pozwolić na grę na takich modelach ?
Modele wyglądają tak :
Dołączona grafika
Odpowiedz

_nothing_ - zdjęcie _nothing_ 17.10.2011

co to jest ? :^D :^D to są modele tylko admina tak ? ;P nie lepie wgrać jakieś inne.
Odpowiedz

  • +
  • -
BeeF - zdjęcie BeeF 17.10.2011

Czytaj ze zrozumieniem. To nie są modele wgrane na serwer jako skiny admina. To są modele jednego z graczy który jest adminem. Jaśniej to ci tego nie wytłumaczę.
Odpowiedz

  • +
  • -
Grzegorz93 - zdjęcie Grzegorz93 18.10.2011

Według mnie są to modele "grubo" przesadzone i podchodzące pod pewnego rodzaju wspomagacze.

Jeśli gra dobrze to nie pozwólcie mu z tym grać, a jeśli słabo to olał to pies. :&
W końcu jest to twój serwer i twoje zasady. :) Gdyby grał u mnie na takich modelach to osobiście bym to olał. ;>
Odpowiedz

  • +
  • -
nns - zdjęcie nns 18.10.2011

Te modele chyba są lepiej widoczne, przy ścianach czy w jakiś ciemnych zaułkach, więc mogą pomagać. Pomagają łatwiej odróżnić CT od TT, przydatne na serwerach z włączonym FF

Ja bym mu napisał żeby zmienił na normalne, bo one dają mu przewagę
Odpowiedz

  • +
  • -
BeeF - zdjęcie BeeF 18.10.2011

Wiem, że dają przewagę i to znaczną. A te walące po oczach głowy to dla mnie + 50 % celności. Tak jak pisałem serwer jest FFA więc ff jest wyłączone. Ale pixel takiego koloru można znacznie szybciej dostrzec niż normalny.
@ admin gra dobrze, no ale z pewnością takie modele ułatwiają mu grę.
Co myślą o tym przedstawiciele dużych sieci serwerów ?
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 18.10.2011

A te walące po oczach głowy to dla mnie + 50 % celności

no chyba raczej nie :F
co prawda te modele lepiej widzieć no ale na skilla to nie wpływa :F
Odpowiedz

kondziotzo - zdjęcie kondziotzo 18.10.2011

to twój serwer to powinieneś sam o tym decydować ..
Odpowiedz

  • +
  • -
Nakupenda. - zdjęcie Nakupenda. 18.10.2011

Skoro w regulaminie tego nie ma, dodaj i powiedz że ma zmienić - daje sporo do refleksu i celowania w hsy, szczególnie jak wróg kuca albo w ciemnych pomieszczeniach

Z doświadczenia.
Odpowiedz

  • +
  • -
BeeF - zdjęcie BeeF 19.10.2011

no chyba raczej nie :F co prawda te modele lepiej widzieć no ale na skilla to nie wpływa :F


No raczej racji nie masz.
Poprawiają widoczność głów (hitboxów) w modelach i dodatkowo oba teamy mają inny kolor.

to twój serwer to powinieneś sam o tym decydować ..


Jeśli nie wnosisz nic do tematu to się nie wypowiadaj.

Skoro w regulaminie tego nie ma, dodaj i powiedz że ma zmienić - daje sporo do refleksu i celowania w hsy, szczególnie jak wróg kuca albo w ciemnych pomieszczeniach Z doświadczenia.


Dokładnie tak jest.

Jednak jest to serwer FFA, a nie TP lub jakiś turniej/liga i tu pojawiają się u mnie pewne wątpliwości bo jeśli zabroniłbym jakichkolwiek ułatwień w grze to za 16 bit tez powinny być bany.
Odpowiedz

  • +
  • -
prorok185 - zdjęcie prorok185 19.10.2011

Moim zdaniem, nie pozwol na to by tak grał, gra staje sie bardziej nie realna i dziecinna.
Odpowiedz

  • +
  • -
BaQStiC - zdjęcie BaQStiC 20.10.2011

A moze chlopak ma za malo fps'ow wiec ma takie modele? Jak wiadomo daja one wiecej fps'ow.
Odpowiedz

  • +
  • -
BeeF - zdjęcie BeeF 20.10.2011

A moze chlopak ma za malo fps'ow wiec ma takie modele? Jak wiadomo daja one wiecej fps'ow.

Nie ma nic do rzeczy, można grać na innych modelach.
Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 20.10.2011

Ja bym kazał mu zmienić te modele jeżeli ma w miarę komputer chodzi mi o FPS'y

Albo powiedz mu żeby dał normalne modele , i zobacz jak teraz gra.
Odpowiedz

  • +
  • -
Drzanas - zdjęcie Drzanas 20.10.2011

Nie widzę nic szczególnego w tych pokolorowanych modelach.
Admin gracz dobrze to pewnie oskarżany o czity, ale jednak nie miał to teraz trzeba tłumaczyć jego dobrą grę modelami? :X
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 20.10.2011

Jak ktoś twierdzi, że takie modele w żaden sposób nie ułatwiają gry, to chyba sam je ma u siebie wgrane... To czy mu zabronisz gry na nich, czy nie, to chyba tylko Twoja decyzja, ale ja bym mu je kazał zmienić, a jak nie to do widzenia ;]
Może jeszcze dodam, że na eslu takie modele są zabronione.
Użytkownik sebul edytował ten post 20.10.2011 20:08
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 20.10.2011

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Odpowiedź udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany