←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Auto-gag gdy mówi admin

Zablokowany

  • +
  • -
Plax - zdjęcie Plax 22.01.2009

Witam,
Szukam pluginu, dzięki któremu jak admin włączy mikro (tzn mówienie "k") to wtedy automatycznie nikt inny nie może się odezwać. Chodzi mi też o to, że gdy np ktoś trzyma włączony mikrofon i gdy ja, jako admin w tym momencie włącze swój to nie muszę czekać aż ktoś przestanie mówić tylko automatycznie mikro mu się wyłączy. Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi biega xD
Proszę tez o to, zeby plugin pozbawiony był zbędnych informacji pokazywanych na /sayu (takich jak "Player has beed gagged itp.), i żebym prostą komendą amx_ mógł w konsoli ten plugin włączyć i wyłączyć kiedy chce.

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam,
Plax
Odpowiedz

  • +
  • -
naven - zdjęcie naven 22.01.2009

-Ability for admins to speak while all other players are muted


http://forums.allied...ad.php?p=602274
Odpowiedz

  • +
  • -
Plax - zdjęcie Plax 22.01.2009

W tym pluginie trzeba jednocześnie trzeba trzymać klawisz zbindowany do "+adminvoice" i "k", a mi chodzi o komendę amx_ którą będę mógł włączyć i wyłączyć kiedy chce, a kiedy zacznę mówić to automatycznie wszyscy mają gaga, bo opcja opisana w tym pluginie który mi podałeś to bardzo męczące wyjście ;/
Odpowiedz

  • +
  • -
naven - zdjęcie naven 22.01.2009

kiedy zacznę mówić to automatycznie wszyscy mają gaga


No to tak jest...
Odpowiedz

  • +
  • -
Plax - zdjęcie Plax 22.01.2009

Ale chodzi mi o to, żebym nie musiał jednocześnie trzymać bindu "+adminvoice" i mowienia

Tylko jak plugin jest włączony to gdy po prostu mówie nikt inny nie moze sie odezwac...
Odpowiedz

  • +
  • -
SkinnerBox - zdjęcie SkinnerBox 22.01.2009

Zbinduj sobie pod k obie funkcje xP :
bind "k" "+voicerecord; +adminvoice"
Odpowiedz

  • +
  • -
Plax - zdjęcie Plax 22.01.2009

Racja xD ok dzięki :P
lecą 2 +pomógł :)

Temat do zamkniecia
Odpowiedz
Zablokowany