←  Forum

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Odwolanie.

Zablokowany

  • +
  • -
BaQStiC - zdjęcie BaQStiC 06.10.2011

Z racji, iż napotkałem wczoraj na forum nie miłą sytuację mianowicie taką, że dostałem warna za nie spełnienie regulaminu z działu AmxBans. Link do tematu http://amxx.pl/topic...__fromsearch__1
Ta wiem nie jestem jedynym użytkownikiem tego forum i że regulaminu trzeba się trzymać, ale tak jak w tym temacie było napisane i wyjaśnione że dane pkt regulaminu nie są potrzebne do rozwiązania problemu i napisałem że wszystko dokładnie sprawdziłem po stronie hostingu jak i serwera.
Napisałem z zapytaniem do Administratora którego dał mi warna o to czy był on potrzebny oraz z wyjaśnieniem dlaczego.
Odpowiedź brzmiała że upomniał mnie postem o edytowanie o wymagane pkt reg. i że ostrzeżenie słuszne.
Więc zaraportowałem swój post w odpowiedzi dostałem to samo, że słuszny.
A co z tym tematem?
http://amxx.pl/topic...__fromsearch__1 gdzie użytkownik nie napisał tematu zgodnie z reg i nie dostał warna, a nawet są admin mu pomógł.
Piszę ten temat by wyjaśnić trochę tą sytuację. Nie pozostawię tego bez echa ponieważ moim zdaniem sami nie zachowali się odczciwie.
Proszę o wypowiedź wszystkich, zwykłych userów jak i cała administrację, ponieważ jedna osoba nie jest obiektywna.
Oczywiście liczę na to że post zostanie usunięty z racji iż temat jest na właśnie na administrację(administratora)
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 06.10.2011

regulamin powstał żeby można było łatwiej pomagać jest on wymagany warn słuszny
co do tematu który dałeś ten użytkownik otrzymał warna


Poziom ostrzeżenia został zwiększony regulamin działu amxbans

Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 06.10.2011

prosiłem o to byś uzupełnił wymagania z regulaminu działu. nie chciało się? Odpisałeś "a po co".

Odpowiedź: po to, żeby nie dostać warna i otrzymać pomoc.
Odpowiedz

  • +
  • -
BaQStiC - zdjęcie BaQStiC 07.10.2011

Czy ja gadam z kims normalnym zaprzeproszeniem?
Czy wy w ogóle czytacie czy po temacie i pierwszej linijce tekstu odpowiedzacie?
Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 07.10.2011

Człowieku to jest już taka zasada . Trzeba było regulamin przeczytać . Regulamin forum też pewnie nie przeczytałeś
Odpowiedz
Zablokowany