←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Inny
Co lepsze ?

Kolar`. - zdjęcie Kolar`. 24.09.2011

Co waszym zdaniem jest lepsze ? vBulletin czy IPB ? Podawajcie argumenty co i dlaczego. :)
Użytkownik Kolar`. edytował ten post 24.09.2011 11:11
Odpowiedz

  • +
  • -
Gh0st - zdjęcie Gh0st 24.09.2011

Ogólnie to ja myślę że IP.B jest lepsze patrz na siecie serwerów które posiadają V.B mają mało userów ~20k
a strona ładuje się o wiele dłużej niż amxx.pl a tutaj jest o wiele więcej userów / postów
Odpowiedz

  • +
  • -
Drzanas - zdjęcie Drzanas 24.09.2011

Do vBulletina znalazłem spambota, a do IP:B nie znalazłem.
vBulletina nie używałem, ale IP:B przez pewnie krótki okres tak.
Odpowiedz

Kolar`. - zdjęcie Kolar`. 24.09.2011

Z ciekawości zapytam, co to za spambot ? Za co odpowiada dokładniej ? Sam pisze posty ?
Odpowiedz

  • +
  • -
p4key - zdjęcie p4key 24.09.2011

Chyba chodziło mu o takiego bota, co zamyka temat. Jak np. na amxx.pl.
Ogólnie bardziej podoba mi się IPB, bo VB jest takie ciężkie moim zdaniem, a IPB takie lekkie.
Ponadto posiada bardziej przyjemne szablony i wygląd, oraz modyfikacje.
Także kolory są bardziej przyjazne, a fora szybciej się wczytują.
Bez żadnych zmian IPB jest dużo lepsze od VB, a po zmianach VB podoba mi się tylko w wydaniu Puchatka.
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 24.09.2011

Chyba chodziło mu o takiego bota, co zamyka temat. Jak np. na amxx.pl.

:facepalm:
U siebie posiadam IPB i lepiej mi się pracuje na nim niż na phpbb3, przemo, mybb.
VB nigdy nie testowałem.
Cytat z innego forum

Najlepszy skrypt jest wtedy, gdy Tobie się na nim będzie najlepiej pracowało.

Odpowiedz

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor - zdjęcie Ojciec Dyrektor 25.09.2011

była setka tematów o tym w internecie.
Nowa wersja IPB (3.2) jak dla mnie jest dziwna.. bardziej przemawiała do mnie 3.1.4 . Moim zdaniem jest lepsze vBulletin, lecz co za tym idzie o 50$ droższe. vBulletin z pozoru może wydawać się trudne w obsłudze, jednakże po wgraniu spolszczenia i po 'chwili zabawy' na tym skrypcie, można łatwo ogarnąć co i jak. Najlepiej sam porównaj oba skrypty. Zainstaluj xampp'a (lokalny serwer www) ściągnij obydwa skrypty (tak, chodzi mi o nulledy, ale chodzi o to abyś użył je do przetestowania ich, a nie do używania publicznie). Sam ocenisz , pod względem funkcjonalności z poziomu użytkownika jak i administratora
Odpowiedz