←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Plugin , który co mape odpala inny plugin .

  • +
  • -
Racz'Q - zdjęcie Racz'Q 18.09.2011

Witam . Szukam pluginu ,który co mape będzie mi odpalał co mapę inne pluginy . Np. Mapa 1 odpala plugin 1,2,3,4 . Mapa 2 odpala pluginy 5,6,7,8 mapa 3 odpala spowrotem 1,2,3,4 .

Będzie mi to potrzebne do moda , który będzie zmieniał się co mapę z Only Awp na Only Pistol .
Odpowiedz

  • +
  • -
Racz'Q - zdjęcie Racz'Q 18.09.2011

Własnie tego nie chce ! Bo na 1 mapie może być albo to albo to . Nie chodzi mi o to zeby na de_dust zawsze bylo awp . Chce zeby się to zmieniało .
Odpowiedz

  • +
  • -
Racz'Q - zdjęcie Racz'Q 19.09.2011

Dzięki . Znałem ten plugin wcześniej ,ale nie wiem za bardzo jak dokładnie go użyć . Mógłbyś jakoś podpowiedzieć ?

Z góry dzięki .

Edit :

na pewno wiem ,że trzeba będzie stworzyć dane pliki tekstowe . W jednym dawać takie godziny ,żeby odpalał dane pluginy np o 13:00 , 13:30 ,a w drugim o 13:15 i 13:45 itd. Żeby robiło się na przemian . Ale nie wiem jak zrobić np. Żeby od godziny 13:00 do 13:15 działał dany plugin a od 13:15 do 13:30 kolejny . Oczywiście czas mapy ustawie na 15 min . Może się to sprawdzi .
Jeżeli znasz lepszy sposób proszę napisz .
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 19.09.2011

Najlepiej jak stworzysz 2 osobne server.cfg i będziesz je wczytywał co jakiś czas.
Odpowiedz

  • +
  • -
Racz'Q - zdjęcie Racz'Q 19.09.2011

Ok . Ale mam takie pytanko . Jak będzie działało 1 s..cfg to jak włącze drugie to to 1 się wyłączy czy jest jakaś komenda do tego ?
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 19.09.2011

Zawsze będzie działało aktualnie wczytane.
Odpowiedz