←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Gracz xxx zdobył perk xxx

Zablokowany

  • +
  • -
djmiw - zdjęcie djmiw 16.09.2011

Siemka !

Czy dałoby rade przerobić CodModa tak żeby wyświetlało w czacie gracz xxx zdobyl perk xxx

mógłby ktoś powiedzieć jak to zrobic ?
Odpowiedz

  • +
  • -
A może sma? - zdjęcie A może sma? 16.09.2011

Znajdź:
if(pokaz_info && perk_gracza[id])

I w następnej linijce wklej coś takiego:
ColorChat(0, GREEN, "^x04[COD:MW]^x03 Gracz %s zdobyl perk %s.", nazwa_gracza[id], nazwy_perkow[perk_gracza[id]]);

lub:
client_print(0, print_chat, "[COD:MW] Gracz %s zdobyl perk %s.", nazwa_gracza[id], nazwy_perkow[perk_gracza[id]]);


@Down - no tak, przecież ja napisałem coś innego :D
Użytkownik A może sma? edytował ten post 16.09.2011 19:10
Odpowiedz

  • +
  • -
radim - zdjęcie radim 16.09.2011

Tak da się.
1. Szukasz public UstawPerk(id, perk, wartosc, pokaz_info) i po:
if(pokaz_info && perk_gracza[id])
jest coś takiego:
client_print(id, print_chat, "[COD:MW] Zdobyles %s.", nazwy_perkow[perk_gracza[id]]);
2. I właśnie to coś zamieniasz na coś takiego:
ColorChat(0, GREEN, "^x04[COD:MW]^x03 %s zdobyl - %s.", nazwa_gracza[id], nazwy_perkow[perk_gracza[id]]);
i zrobione..

@UP ja zacząłem pisać to jeszcze Twojego postu nie było, a jak już wstawiłem post to nie chciało mi sie go usuwać..
Użytkownik radim edytował ten post 16.09.2011 19:19
Odpowiedz

  • +
  • -
djmiw - zdjęcie djmiw 16.09.2011

mam usunąć to client_print(id, print_chat, "[COD:MW] Zdobyles %s.", nazwy_perkow[perk_gracza[id]]);
i wkleić to ColorChat(0, GREEN, "^x04[COD:MW]^x03 Gracz %s zdobyl perk %s.", nazwa_gracza[id], nazwy_perkow[perk_gracza[id]]);


?

dobra spoko już sobie poradziłem, a jak zrobić żeby ten perk i nazwa sie wyróżniały.

Bo jak gosciu zdobyl perk to pisze wszystko w jednym kolorze i tego sie nie da zauwazyc .
Jak zrobic zeby np. bylo Gracz xxx zdobyl perk xxx albo jakiś inny kolor
Odpowiedz

  • +
  • -
radim - zdjęcie radim 16.09.2011

ColorChat(0, RED, "%s ^x01 znalazl przedmiot - ^x03 %s", nazwa_gracza[id], nazwy_perkow[perk_gracza[id]]);
Odpowiedz

  • +
  • -
djmiw - zdjęcie djmiw 16.09.2011

dzięki działa ale na przyszłość napisz że trzeba dopisać colorchat do zmiennych bo tak myslalem czemu mi sie nie chce skompilowac.
Odpowiedz
Zablokowany