←  Propozycje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Czarna Lista

Locked

Poll: Czarna Lista? (7 member(s) have cast votes)

Czarna Lista?

  1. Tak (3 votes [42.86%])

    Percentage of vote: 42.86%

  2. Nie (4 votes [57.14%])

    Percentage of vote: 57.14%

  3. Nie mam zdania. (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote

Skull3D's Photo Skull3D 11.09.2011

Co wy na to aby wprowadzić na forum Czarną listę?
Np.
Gdy ktoś Ciebie oszukał to piszesz w temacie Czarna Lista (Jak się powiedzie to R3X by założył)
Wzór:
Nick:
 
 
Nick na forum:
Steam (Nick/Profil):
Gadu-Gadu (Jeśli mamy lub brak steam'a):

Co wy na to?
Edited by Skull3D, 11.09.2011 19:23.
Quote

  • +
  • -
G[o]Q's Photo G[o]Q 11.09.2011

a kto cie oszukal ??
Quote

  • +
  • -
Onyke's Photo Onyke 11.09.2011

nie potrzebne
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 11.09.2011

ten post jest rownie niepotrzebny jak caly ten temat (domyśl się co miałem na myśli... ale poważnie... POMYŚL)
Od pomocy jest forum, a Wasze prywatne sprawy nikogo nie obchodzą... jeśli dajesz się robić w bambuko za przeproszeniem to jest to Twoja sprawa.
Quote

  • +
  • -
LucKy_skiLL's Photo LucKy_skiLL 11.09.2011

ten post jest rownie niepotrzebny jak caly ten temat (domyśl się co miałem na myśli... ale poważnie... POMYŚL)
Od pomocy jest forum, a Wasze prywatne sprawy nikogo nie obchodzą... jeśli dajesz się robić w bambuko za przeproszeniem to jest to Twoja sprawa.



Prawda, ale wiele osob tworzy temat, w dziale "Zlecenia płatne" a taki temat by się przydał, każdy by wiedział komu można, a komu nie można ufać.
Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 11.09.2011

Według mnie skoro jest dział gdzie można zlecać za pieniądze różne rzeczy do wykonania, to powinno być takie coś jak czarna lista. Oczywiście do takiej listy mogłyby trafiać tylko takie osoby, które podjęły się czegoś z działu zlecenia.
Edited by sebul, 11.09.2011 20:01.
Quote

  • +
  • -
Drzanas's Photo Drzanas 11.09.2011

Jak się komuś robi coś za pieniądze to trzeba robić jakieś zabezpieczenia w przypadku oszustwa np nie otrzymania pieniędzy.
Nikt nie każę wykonywać takich zleceń więc każdy podejmuje się takich rzeczy na własną odpowiedzialność.
Quote

Skull3D's Photo Skull3D 11.09.2011

No np. dzisiaj mnie oszukał taki
http://amxx.pl/user/8179-adro/
I nie chce aby kogoś innego oszukal
Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 11.09.2011

W przypadku gdy to wszystko odbywało by się poza forum, to mi to wisi czy ktoś komuś nie zapłacił, albo nie wykonał zlecenia. Ale skoro na forum można zlecać to wypadało by też mieć jakąś listę osób, co już podejmowały się jakichś prac, a ich nie wykonały, albo listę osób, które za jakieś zlecenie nie zapłaciły. Usuńcie dział z płatnymi zleceniami, to wtedy czarna lista będzie zbędna.
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 11.09.2011

no to super...

Grupa: Pijawka
Całość postów: 2 (0 na dzień)


Jesli takim osobom zlecasz cokolwiek to gratuluje
Quote

  • +
  • -
Kusek's Photo Kusek 11.09.2011

bo jakbyś poczekał z zapłatą aż Ci odda plugin to by się tak nie zdażyło, ja bym zmienił troszkę regulamin , tak jak napisałem że pierw pokazanie że plugin działa a potem idzie kasa
Quote

  • +
  • -
R3X's Photo R3X 11.09.2011

Zamiast czarnej listy proponuję usunięcie działu na zlecenia płatne, skoro dajecie się oszukiwać. Dowodem na oszustwo byłoby potwierdzenie przelewu i niewykonanie zlecenia, kto by chciał się tu bawić w detektywa...
Quote

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor's Photo Ojciec Dyrektor 11.09.2011

jest to nie potrzebne. Jeżeli korzystać z czyichś usług to tylko z rangą jakąś typu ST lub wyżej , bądź z usług osoby która się dużo udziela na forum ;)
Jeżeli byle komu uwierzysz to stracisz czas i pieniądze po prostu :P
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 11.09.2011

kasować działu nie trzeba... można napisac odpowiednie "porady" dla osób wykonujących zlecenia i dla tych którzy je zlecają.

Ale jesli ktos coś robi bez wczesniejszego potwierdzenia przelewu, jakiejkolwiek gwarancji od uslugodawcy, ze zostanie mu za to wyplacone wynagrodzenie i/lub zleca to osobie z 2 postami z czego obydwa zostaly skasowane to sorry... Tego sie nie da brac na poważnie.
Quote

  • +
  • -
Kusek's Photo Kusek 11.09.2011

albo zrobić przeglądanie tematu od 100 postów np...



read....

Administracja AMXX.pl nie bierze odpowiedzialności za przebieg transakcji.
W celu zwiększenia bezpieczeństwa zalecane jest korzystanie z serwisów aukcyjnych typu Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupyczy eBay Polska - Aukcje internetowe, zakupy na całym świecie


Edited by Kusek, 11.09.2011 20:46.
Quote

  • +
  • -
kasza's Photo kasza 11.09.2011

I co taka czarna lista da? Jedynie kolejne nieporozumienia, bo mało takich ludzi nie ma co będą chcieli się zemścić na kimś innym ;)
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 11.09.2011

dobra... pogadamy o tym wsrod kolorowych i napisze sie jakis regulamin "z zycia wziety" do dzialu zlecenia platne


zamykam temat bo chyba nic wiecej dopowiadać nie trzeba
Quote
Locked