←  Opinie

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Poszukuje dobrego hostingu

Zablokowany

  • +
  • -
wroobell94 - zdjęcie wroobell94 05.09.2011

Witam
Poszukuje dobrego hostingu Counter-Strike 1.6 do ok 3 zł za slot, który będzie oferował też bonusy dla stałych i dużych klientów.
Nie wymagam rozbudowanego panelu web, bo większość plików i tak wrzucam ręcznie przez klienta FTP, ale koniecznie serwery muszą być indeksowane przez wyszukiwarkę steam.
Miałem kiedyś serwery na OWNserver i nie szło wymusić indeksowania. Podobno ładnie działa to na wilanie, ale nie wiem jak wygląda tam ta sprawa po zmianach dostawcy łącza.

Co możecie mi polecić?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz

  • +
  • -
A może sma? - zdjęcie A może sma? 05.09.2011

Nolags
Gamesol
TSerwery
Odpowiedz

  • +
  • -
wroobell94 - zdjęcie wroobell94 05.09.2011

na 100 procent da rade włączyć indeksowanie przez masterserver dla serwera s/ns? na tym zależy mi najbardziej.
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 05.09.2011

zabijaka.pl
Odpowiedz

  • +
  • -
Fajled - zdjęcie Fajled 05.09.2011

Ja polecam Ci TSerwery ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
A może sma? - zdjęcie A może sma? 05.09.2011

Ewentualnie NetShoot
Odpowiedz

  • +
  • -
Juma - zdjęcie Juma 05.09.2011

Gamesol - Stabilność i profesjonalny support. Serwer miałem ponad rok, byłem zadowolony :). Jak najbardziej polecam.
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 06.09.2011

A prawda jest taka ze jak nie wrzucisz masy pluginow to na każdym hostingu bedzie działać dobrze chyba ze na krzaka trafisz ;)
Odpowiedz

Gość_brutalny tampon_* 06.09.2011

w takiej cenie to Zabijaka.pl która rozwija się bardzo szybko. za 3,6 zł masz sys_ticrate 600 i pingbost 3, a za 7 zł masz już sys_ticrate 1000 ^^
Odpowiedz

  • +
  • -
wroobell94 - zdjęcie wroobell94 06.09.2011

a może wilan w lokalizacji żywiec II i za 3 zl 1000 fps i tick 500 ? co sądzicie o nowym wilanie?
Odpowiedz

Gość_brutalny tampon_* 06.09.2011

skoro tck 500 to jak wyciąga te 1000 fps? :super:
Odpowiedz

  • +
  • -
wroobell94 - zdjęcie wroobell94 06.09.2011

oo sory za 2.2 zl jest tick 500 i fps 500 a za 3 zl jest 1000 i 1000 ale generalnie co sądzicie o wilanie/
Odpowiedz

LaaGer - zdjęcie LaaGer 06.09.2011

nolags.pl zabijaka.pl hostvision.pl hostgame.pl netshoot.pl tserwery.pl gamesol.pl ownserwer.pl
Odpowiedz

  • +
  • -
wroobell94 - zdjęcie wroobell94 06.09.2011

dobra chyba zdecyduje sie na tserwery, bo to z gamesolem jedna marka. Macie dla mnie jakies porady moze jak to rozkrecic w ciągu 7 miesięcy? :D chodzi mi o to zeby po 3 juz cos na tym zyskać :D znaczy sprzedac kilka adminów no i juz dalej opłacać z tego co uda sie wyciągnąc... Jak myślicie dam rade?

OFF top wiem. :/

nigdy wiecej own. zabijak troche drogo, nolags poprostu nie, na hostgamei hostvision nie patrzylem ale rarczej wezme tserwery.
Odpowiedz

Adminek AMXX.PL - zdjęcie Adminek AMXX.PL 06.09.2011

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: odpowiedz udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany