←  Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Nowy Plugin
Łowca

Zablokowany

  • +
  • -
hamtaro - zdjęcie hamtaro 03.09.2011

Witam, zakładam własny server hns i chciałbym żeby był on unikalny, jedyny w swoim rodzaju i dlatego zwracam się do wykwalifikowanych i doświadczonych autorów różnorakich pluginów; ]
Więc przejdę do rzeczy :
Chciałbym mieć tryb gry na Hide`N`Seek pod nazwą "Łowca". Na czym ma polegać ten tryb?
"Łowca" ma polegać na tym że zostaje wytypowanych 1-2 Łowców którzy wyłapują terrorystów
Łowcy to ct a reszta to terro
Łowcy są typowani losowo
Łowca podczas biegu do przodu 300 speeda i 500 grawitacji ( Jeżeli się da te funkcje można zmieniać za pomocą cvarów )
Łowcy mają specjalną broń i własny model (modelami zajmę się sam:d)


Co do terrorystów przy trybie "Łowca" chciałbym usunąć terrorystom granaty

Jakiś fajny dźwięk podczas rozpoczęcia trybu
Możliwość rozpoczynania tego trybu z panelu administratora ; d

I chyba tyle ^^
Mam nadzieję że mi pomożecie osiągnąć sukces i rozkręcić ten server:>
Za pomoc dam wszystko co jest możliwe i będę wiecznym dłużnikiem :)
Odpowiedz

Barthez - zdjęcie Barthez 04.09.2011

hamtaro wątpię żeby ktoś Ci to zrobił za darmo. Bo z tego co tutaj napisałeś chciałbyś jakiś unikalny plugin :) także masz 5% szans, że ktoś Ci to zrobi.

jedyne w czy ja mogę Ci pomóc to spróbować zrobić tego łowce :) Ale coś za coś .. pisz na GG - 37929002
Odpowiedz

  • +
  • -
GeDox - zdjęcie GeDox 04.09.2011

hamtaro wątpię żeby ktoś Ci to zrobił za darmo. Bo z tego co tutaj napisałeś chciałbyś jakiś unikalny plugin :) także masz 5% szans, że ktoś Ci to zrobi.

jedyne w czy ja mogę Ci pomóc to spróbować zrobić tego łowce :) Ale coś za coś .. pisz na GG - 37929002

To godzina-trzy roboty.
Odpowiedz

Barthez - zdjęcie Barthez 04.09.2011

no może i tak .. ale nie zawsze można mieć tą 100% pewność, że wszystko będzie działać jak należy.
Odpowiedz

  • +
  • -
hamtaro - zdjęcie hamtaro 04.09.2011

Jeśli ktoś ma ochotę może napisać ten plugin:D a ja w tym czasie skontaktuję się z Barthezem

Gedox napisz do mnie na gg 20724516 jeśli podejmujesz się tego pluginu; d
Odpowiedz

Barthez - zdjęcie Barthez 04.09.2011

GeDox chciałem mu to zrobić .. ale i tak nie wyszło tak jak On chciał :D w sensie że automatycznie kogoś wybiera :D Bo ja mu zrobiłem coś takiego ze po wpisaniu dana osoba zostaje tym lowca .
Odpowiedz
Zablokowany