←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z micro

Zablokowany

Boteq - zdjęcie Boteq 31.08.2011

Witam mam problem z micro na steamie wszędzie mi działa skype nawet słyszę w słuchawkach jak działa próbowałęm wszystkiego pomocy!
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 31.08.2011

no i na czym polega ten problem? O.o
Odpowiedz

  • +
  • -
eRBeKa# - zdjęcie eRBeKa# 31.08.2011

Jego problem, polega chyba na tym, że na steam nie działa mu mikrofon, tylko teraz pytanie czy w grze, czy w rozmowie ?
Wejdź w ustawiania steam przejdź do zakładki "Dźwięk" I tam kliknij w, "Wykryj urządzenia audio"
Następnie głośność mikrofonu ustaw na maximum, po czym kliknij, w "Test mikrofonu"

Jeśli natomiast nie słychać cie w cs, to uruchom grę, w głównym menu gry, wybierz zakładkę "Options" następnie w "Voice" i zaznacz:
- Enable voice in this game
- Boost microphone gain
Oraz ustaw na maximum oba wskaźniki.
Odpowiedz

Boteq - zdjęcie Boteq 31.08.2011

Działa ale charczy ostro micro mówię elo to słyszę eloeloeloelo i tak bez przerwy i wyraz elo się rozciąga

A co do wcześniejszego to w ogóle i w cs i w rozmowie steam
Odpowiedz

  • +
  • -
eRBeKa# - zdjęcie eRBeKa# 31.08.2011

Jak ci charczy, to wejdź w cs, w głównym menu, kliknij w "Options" potem przejdź do "Voice" i odznacz:
- Boost microphone gain

Jeśli nadal będzie charczeć to ścisz trochę głośność mikrofonu.
______________________________________________________________________

Czyli moje rady pomogły? Bo nie za bardzo rozumiem twoją wypowiedź.
Użytkownik eRBeKa# edytował ten post 31.08.2011 19:10
Odpowiedz

Boteq - zdjęcie Boteq 01.09.2011

w tym jest problem że czyta mi mikrofon a nie mogę nic regulować Głośność A po za tym jaki skrypt proponujecie i jaki program do robienia szablonów bo będę robił stronę internetową dla nowego społecznego gim.
Odpowiedz

  • +
  • -
eRBeKa# - zdjęcie eRBeKa# 01.09.2011

Załóż nowy temat, w odpowiednim dziale.
Odpowiedz

Boteq - zdjęcie Boteq 01.09.2011

Ok ej a do pierwszego pytania "w tym jest problem że czyta mi mikrofon a nie mogę nic regulować Głośność"
Odpowiedz
Zablokowany