←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

DeathRun
DeathRun Prośba

Zablokowany

LaaGer - zdjęcie LaaGer 30.08.2011

Witam mam prośbe czy ktos mi moze podac bardzo dobra oraz ciekawa paczke deathruna z wieloma modyfikacjami np vip czy takie tam ? z Góry dza jezeli to zły dzial proszę o przeniesienie tematu :)
Odpowiedz

LaaGer - zdjęcie LaaGer 31.08.2011

Serdeczne dzięki + dla cb :) Mam jeszcze jedno pytanie czemu kazdego gracza dodaje do TT i czemu mapy na vote sam np cs_havana pomocy :)
Użytkownik koks edytował ten post 31.08.2011 10:49
Odpowiedz

  • +
  • -
ExTaza?! - zdjęcie ExTaza?! 31.08.2011

Co do pierwszego to nie wiem. A jeśli chodzi o drugie. To musisz wyrzucić z mapcykle mapy ktorych nie chcesz w VOTE. Napisz jeszcze jakiego vota używasz. bo mogą czytać mapy z rożnych plików :)
Odpowiedz

LaaGer - zdjęcie LaaGer 31.08.2011

mapchorse [galilego] sam nei wiem heh :D
Odpowiedz

  • +
  • -
ExTaza?! - zdjęcie ExTaza?! 31.08.2011

cvar masz pewnie ustawiony na mapcykle , a więc . Odtwarzasz plik mapcykle i usuwasz wszystkie mapy których nie chcesz mieć w glosowaniu. Jezeli chcesz miec mapy w glosowaniu to musisz tam je dodac. Bez rozszerzeń .bsp. Np dr_snow_2v . Dla admina robisz to samo i kopiujesz wszystkie mapy jakie chcesz z mapcykle i wchodzisz do adons/amxmodx/config/maps.ini i tak usuwasz stare mapy i wklejasz te co skopiowales poprzednio :) Admin bedzie mogł zmieniac mapy które wgrałes i które są pod moda :)
Odpowiedz

LaaGer - zdjęcie LaaGer 31.08.2011

dzięki zrobie to potem sprawdze jak bd dzialac + :0 ajk nie to napisze

@@Edit niedziala pomozcie!!

@@Edit juz dziala pomoze ktos z tym 1?
Użytkownik koks edytował ten post 31.08.2011 14:06
Odpowiedz

  • +
  • -
ExTaza?! - zdjęcie ExTaza?! 31.08.2011

Pokaż .sma moda
Odpowiedz

LaaGer - zdjęcie LaaGer 31.08.2011

łap
Załączony plik  DeathrunManager.sma   21,3 KB   41 Ilość pobrań
Użytkownik koks edytował ten post 31.08.2011 18:04
Odpowiedz
Zablokowany