←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
check_player.inl::prebanned_check_

Zablokowany

  • +
  • -
Jak się nazwać - zdjęcie Jak się nazwać 27.08.2011

Witam często występuje u mnie błąd.
L 08/27/2011 - 13:09:26: [AMXX] Displaying debug trace (plugin "amxbans_main.amxx")
L 08/27/2011 - 13:09:26: [AMXX] Run time error 25: parameter error
L 08/27/2011 - 13:09:26: [AMXX]	[0] check_player.inl::prebanned_check_ (line 60)

I mam pytanie czy wgranie modułu z 1.82 wystarczy? Jak tak czy poda mi ktoś ten plik?
Oczywiście linux.
http://amxx.pl/topic...oprawki-amxxpl/
To mam wgrane
Odpowiedz

icecold - zdjęcie icecold 27.08.2011

Mam ten sam problem co ty napisałem go dzisiaj i go usunięto, nie wiem dlaczego...
raczej pomocy nie uzyskasz...
Odpowiedz

  • +
  • -
Szyfrant - zdjęcie Szyfrant 27.08.2011

a moze regulamin działu?
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 27.08.2011

Macie poprawioną funkcję:
public prebanned_check_(failstate,Handle:query,error[],errornum,data[],DataSize) {

new id = data[0];
if(failstate)
{
return SQL_Error(query, error, errornum, failstate)
}

new ban_count = SQL_ReadResult(query, 0)

SQL_FreeHandle(query)

if(!is_user_connected(id) || ban_count < get_pcvar_num(pcvar_show_prebanned_num))
{
return PLUGIN_HANDLED
}

for(new i = 1; i <= plnum; i++)
{
if(is_user_bot(i) || is_user_hltv(i) || !is_user_connected(i) || i==id)
{
continue
}
if(get_user_flags(i) & ADMIN_CHAT)
{
ColorChat(i, RED, "%s %L", PREFIX, i, "PLAYER_BANNED_BEFORE", playerData[id][playerName], playerData[id][playerIp], playerData[id][playerSteamid], ban_count)
}
}

log_amx("[AMXBans] %L", LANG_SERVER, "PLAYER_BANNED_BEFORE", playerData[id][playerName], playerData[id][playerIp], playerData[id][playerSteamid], ban_count)

return PLUGIN_HANDLED
}


Błędów w 1.6.0 jest tyle że poezja...
Odpowiedz

icecold - zdjęcie icecold 27.08.2011

Tak tylko co z tym robić? Dołączona grafika a i dodam że ja posiadam 1.5.1 i coś takiego mam
Użytkownik icecold edytował ten post 27.08.2011 23:53
Odpowiedz

  • +
  • -
A może sma? - zdjęcie A może sma? 28.08.2011

Otworzyć plik include/amxbans/check_player.inl

Znaleźć funkcję public prebanned_check_(failstate,Handle:query,error[],errornum,data[],DataSize)
Zaznaczyć ją od public do klamry po return PLUGIN_HANDLED
Usunąć ją.
Skopiować tą wyżej.
Wkleić ją na miejsce usuniętej.
Zapisać plik.
Otworzyć amxbans_main.sma
Skompilować ponownie (lokalnie!).

Edit: Jeżeli posiadasz 1.5.1 to... Może by tak zaktualizować plugin do 1.6? Jednak niesie to z sobą pewne niedogodności... Jednak możesz spróbować i wkleić tam funkcję podaną wyżej - może zadziała :D
Użytkownik A może sma? edytował ten post 28.08.2011 10:32
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 28.08.2011

Edit: Jeżeli posiadasz 1.5.1 to... Może by tak zaktualizować plugin do 1.6? Jednak niesie to z sobą pewne niedogodności... Jednak możesz spróbować i wkleić tam funkcję podaną wyżej - może zadziała Dołączona grafika

Jakie niedogodności? 1.6 działa bez problemów, wszak błędów na początku po instalacji jest spoko, ale można je w łatwy sposób załatać.
Odpowiedz

  • +
  • -
A może sma? - zdjęcie A może sma? 28.08.2011

Chodziło mi o adminów z users.ini.
Odpowiedz

icecold - zdjęcie icecold 03.09.2011

Po skomplikowaniu napiszę czy działa i umieszczę gotowy plik amxbans_main może się komuś przyda

Myślałem że dam rade lecz coś nie wychodzi po skomplikowaniu mam takie błędy:

Welcome to the AMX Mod X 1.8.1-300 Compiler.
Copyright © 1997-2006 ITB CompuPhase, AMX Mod X Team

include/amxbans/check_player.inl(64) : error 010: invalid function or declaration
include/amxbans/check_player.inl(66) : error 010: invalid function or declaration
include/amxbans/check_player.inl(68) : error 010: invalid function or declaration
include/amxbans/check_player.inl(70) : error 010: invalid function or declaration
include/amxbans/check_player.inl(73) : error 021: symbol already defined: "ColorChat"
include/amxbans/check_player.inl(73) : error 029: invalid expression, assumed zero
include/amxbans/check_player.inl(76) : error 010: invalid function or declaration

7 Errors.
Could not locate output file C:\Documents and Settings\AMXX.pl\Pulpit\amxbans_main.amx (compile failed).

mógłby ktoś podać gotowy Plik?


A może sma? skomplikował mi plugin z tą nową funkcją i Lipa... AMXBANS nie banuje tylko kickuje lecz nie ma błędów w logach...

Użytkownik icecold edytował ten post 02.09.2011 23:44
Odpowiedz

  • +
  • -
Ziuta - zdjęcie Ziuta 06.09.2011

Odświeżam.

Mam identyczny problem jak kolega tylko nie mogę skompilować pluginu po zmienieniu tej funkcji.

Pozdrawiam.
Odpowiedz

icecold - zdjęcie icecold 07.09.2011

Ta funkcja jest niepotrzebna, poza tym nie działa (daje tylko kicka). Moim zdaniem problem nie leży po stronie AMXBANS ponieważ założyłem nową bazę i nie ma jak na razie żadnych błędów w logach wszystko działa jak należy posiadam na nim już 5 banów i nic nie sypie w logach. Ci co mają taki problem nich spróbują założyć nową bazę powinno działać (przynajmniej mi to pomogło).
Użytkownik icecold edytował ten post 07.09.2011 10:21
Odpowiedz
Zablokowany