←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Poszukuje pluginu

Locked

  • +
  • -
Loniu's Photo Loniu 17.08.2011

Witam czy istnieje jakis plugin co banuje lub cos robi z csem gracza by juz nie wchodził na serwer?

Daje bany neo, cfg, na zakres i gosciu dalej wchodzi nie wiem juz co robic nawet mu unbindall robiłem i dalej to samo, gracz zmienia ip dokładnie cale jak by przez proxy wchodził lub zmienial przez wi-fi jak by kradł komuś net

proszę o pomoc
Edited by Loniu, 17.08.2011 11:23.
Quote

  • +
  • -
Julia's Photo Julia 17.08.2011

Neobans 4, czy jaka tam jest najnowsza wersja (autor peku33). Linku nie podam, bo na amxx.pl tego pluginu chyba nie ma.
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 17.08.2011

na nonsteamow ze zmiennym ip nie ma dobrego lekarstwa.
Mozesz zbanowac caly zakres, uniemozliwiajac gre innym, mozesz dac mu bana na cfg (ktory pewnie nie zadziala) lub mozesz zrobic serwer STEAM only i zapomniec o problemie
Quote

  • +
  • -
Julia's Photo Julia 17.08.2011

Hmm, ja się hiroshima nie zgodzę. :D
Nie wiem, jak wersja free, ale wersja pro Neobans 4 jest dobra, mało kto omija takie bany (tylko ma małą wadę: "resetuje" cfg, jak sprawdza, czy gracz nie jest zbanowany).
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 17.08.2011

no to faktycznie.... super rozwiazanie.... Jak zaznacze ten plik "tylko do odczytu" to co? nie wejde na serwer bo nie będę miec pewnego setinfo?
Mialem swoje serwery, probowalem juz wszystkiego w banowaniu NS ze zmiennym IP i wiem, ze jest to walka z wiatrakami dodatkowo pozerajaca wiecej nerwow niz to warte.
Zbanujesz zakres IP - osoby "czyste" nie wejda na serwer przez jednego idiote za przeproszeniem.
Zbanujesz cfg - bez komentarza... nie widze w tym najmniejszego sensu bo tego bana jest obejsc prosciej niz zresetowac neostrade

Zbanujesz STEAM ID - masz spokoj, dopoki nie kupi drugiego steam'a
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 17.08.2011

Witam czy istnieje jakis plugin co banuje lub cos robi z csem gracza by juz nie wchodził na serwer?

na pewno my ci takiego nie damy bo było by to niezgodne z regulaminem
Quote

Adminek AMXX.PL's Photo Adminek AMXX.PL 17.08.2011

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Regulamin

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked