←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

SteamBans Guardian Problem !!

Zablokowany

  • +
  • -
suschi - zdjęcie suschi 03.08.2011

Witam zainstalowałem SteamBans Guardian według tego tematu SteamBans Guardian - AMXX.pl: Support AMX Mod X
Problem w tym, że po zainstalowaniu i zrestartowaniu serwera postacie czasami znikają. Np na mapie de_dust2 kiedy stanę na respie ct a kolega na respie tt i obydwaj mamy AWP to czasami widać a czasami znika postać z celownika.. To tylko przykład w innych miejscach też się tak dzieje.
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 03.08.2011

przewaznie się tak dzieje jak masz WH :) chodzi o to zeby się nie widziec przez sciany :)

a tak na powaznie to moze wyjasnij dokladnie o co Ci chodzi, w jakich okolicznosciach dokladnie sie nie widzicie i pokaz screena jesli mozesz
Odpowiedz

  • +
  • -
suschi - zdjęcie suschi 03.08.2011

Screenów nie ma co pokazywać bo po prostu nie widać postaci :)
Kolejny przykład to jak patrzę z awp na "galę" i widać gościa a po chwili mi znika, strzelam tam gdzie był i on umiera ;D
Serwer jest z progamers.pl na linuxie. Wgrałem pliki z folderu HL1. W liblist.gam wyłączyłem amxx i zostawiłem tylko SBG.
Jakieś pomysły na rozwiązanie mojego problemu ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 03.08.2011

to znaczy ja zaobserwowalem podobna sytuacje, ale tylko jak jest się blisko sciany, nie ma na to raczej jeszcze lekarstwa, tak po prostu ma dzialac ten SteamBans. Trzeba czekac na update, na pewno ktos to zglosil juz.
Odpowiedz

  • +
  • -
suschi - zdjęcie suschi 03.08.2011

Ok. Jeśli ktoś ma na ten temat jakieś informacje to niech się podzieli a tymczasem to trudno.
Odpowiedz

Adminek AMXX.PL - zdjęcie Adminek AMXX.PL 03.08.2011

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Niestety tak to działa

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 03.08.2011

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum:
HLDS -> Pliki
do
HLDS -> Problemy
Odpowiedz
Zablokowany