←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Motd - zwiększenie , ilość znaków.

Zablokowany

  • +
  • -
KariiO - zdjęcie KariiO 29.07.2011

Witam , czy da się jakoś zwiększyć ilość maksymalnych znaków w motd ? Z 1200 na więcej ?
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 29.07.2011

nie
Odpowiedz

  • +
  • -
Muzzi - zdjęcie Muzzi 29.07.2011

Niestety nie jest to możliwe.
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 29.07.2011

czemu zakladacie, ze się nie da? O.o a iframe? musisz umiescic plik na jakims serwerze www i uzyc opcji iframe w motd.
Odpowiedz

  • +
  • -
KariiO - zdjęcie KariiO 29.07.2011

czemu zakladacie, ze się nie da? O.o a iframe? musisz umiescic plik na jakims serwerze www i uzyc opcji iframe w motd.

Jakiś mały poradnik co i jak :)?
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 29.07.2011

przykladowa zawartosc pliku motd:

<html>
<head>Tytul</head>
<body>
<iframe width="800" height="600" scrolling="yes"  src="TUTAJ_WPISZ_SCIEZKE_DO_PLIKU_HTML"> Twoja przegladarka nie  obsluguje iframe </iframe>
</body>
</html>

no i importujesz w ten sposob plik html ktory masz na serwerze i wyswietla się on w ramce. Ilość znaków jest wtedy nieograniczona.
Odpowiedz

  • +
  • -
KariiO - zdjęcie KariiO 29.07.2011

Wielkie dzięki.
Robiłem opisy klas do DM właśnie w motd i trochę pobajerowałem/albo ogólnie opis był za długi no i ucinało.
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 29.07.2011

czemu zakladacie, ze się nie da? O.o a iframe? musisz umiescic plik na jakims serwerze www i uzyc opcji iframe w motd.

Skoro pytał się czy da się jakoś zwiększyć ilości znaków w motd, to ja także bym odpowiedział, że się nie da. Iframe to w ogóle inna bajka, nie pytał czy jest jakiś sposób na ominięcie tego limitu.
Odpowiedz

Adminek AMXX.PL - zdjęcie Adminek AMXX.PL 29.07.2011

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Ale i tak dobrze wiecie o co mu chodzi :)

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany