←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Zgranie ze sobą

Zablokowany

  • +
  • -
Tajson - zdjęcie Tajson 28.07.2011

Mam taką prośbę czy mógłby ktoś sprawdzić czy w tym codmodzie wszystko jest dobrze napisane , wszystko ze sobą współgra , wszystkie sma połączył w 1 plik. Bardzo ważne jest żeby osoba sprawdziła czy wszystko w klasach i perkach jest ok , a jeżeli nie to zrobiła tak żeby ok było.I ważne też jest żeby klasy miały ponad 100 armoru . 1 raz robie coda więc żeby ktoś mi mógł wszystko na tip top dopiąć.

Dodano 28 lipiec 2011 - 21:24:
Czy może mi ktoś powiedzieć jak w krótkim czasie połączyć dużo sma w 1 ?

Dodano 28 lipiec 2011 - 21:45:
Jeżeli ktoś ma np. stabilniejszą wersje nowego cod moda to jeżeli może niech mi go wstawi tylko tak żebym mógł sobie go ŁATWO edytować.

Załączone pliki

  • Załączony plik  pack.rar   1004,45 KB   27 Ilość pobrań

Użytkownik Tajson edytował ten post 28.07.2011 20:58
Odpowiedz

  • +
  • -
A może sma? - zdjęcie A może sma? 29.07.2011

To jest nowy CoD Mod i jego głównym założeniem jest to, żeby wszystko NIE było w jednym sma, a w wielu - daje to ogromny potencjał na modyfikację.
Po drugie najlepiej jest po prostu wrzucić to na jakiś serwer (nawet stawiany na swoim PC) i sprawdzić zachowanie pluginów. Jeżeli coś nie będzie działać, to wtedy dopiero się martwić.
Co do kamizelki: chcesz aby każda klasa miała inną jej wartość na start? Z tym może być troszkę ciężko, gdyż każdą klasę należało by przerabiać. Ale ogólnie to możesz zrobić to tak:
Pod
#include <amxmodx>

Dodajesz (jeżeli nie ma)
#include <fun>
#include <hamsandwich>


W
public plugin_init()

dopisujesz (jeżeli nie ma)
RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "Spawn", 1);


Na końcu kodu (jeżeli nie ma) dodajesz:
public Spawn(id)
{
if(ma_klase[id])
{
set_user_armor(id, tutaj_wpisujesz_liczbe_jaka_ma_miec_dana_klasa)
}
}
Odpowiedz

  • +
  • -
Tajson - zdjęcie Tajson 30.07.2011

A czy mogłby mi ktoś przekomplikować sma wszystkie ?? Bo się okazało że to chyba na linuxa bo mi błędy wyskakują .
Odpowiedz

  • +
  • -
A może sma? - zdjęcie A może sma? 30.07.2011

Pliki sma można kompilować zarówno na Linuxie jak i na Windowsie...
Odpowiedz

  • +
  • -
Tajson - zdjęcie Tajson 31.07.2011

Ok dziękuję ci za wyjaśnienie , a reszta mogła by coś zrobić , a nie tylko dla siebie to ściągnąć. Wszystko naprawiłem i dziś będę testować . Jeżeli chcecie to mogę wam podrzucić .
Odpowiedz
Zablokowany