←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Szybsze auto bh

Locked

  • +
  • -
;(('s Photo ;(( 18.07.2011

Witam,

Jak zrobić, żeby ktoś z np flagą T miał szybsze auto bh?

Pozdrawiam
Quote

  • +
  • -
NewaX's Photo NewaX 18.07.2011

hehe szybsze bhXD no szybkosc zalezy od fps i od tego jak potrafi sie ktos rozpedzic. A tak to chyba nie da rady. Jedynie wiekszy speed jak bys mu ustawil to szybciej ruszy i od razu wiekszy speed ale wtedy podczas chodzenia tez tak beidze mial.
Quote

Dwdov's Photo Dwdov 18.07.2011

Yyy trzeba to zmienić w sma...

Quote

  • +
  • -
MarWit's Photo MarWit 18.07.2011

Próbowałeś w PreThinku ?


#include <amxmodx>
#include <engine>

#define MAX_SPEED 300.0 //ustaw maxspeed jaki masz na serwie

public plugin_init() {
register_plugin("Szybsze BH", "1.0", "MarWit")
}

public client_PreThink(id)
{
if(get_user_flags(id) != ADMIN_LEVEL_H)
return PLUGIN_CONTINUE

new button = get_user_button(id)

if(button == IN_JUMP || button == IN_JUMP && button == IN_DUCK)
{
entity_set_float(id, EV_FL_maxspeed, MAX_SPEED+50.0)
} else {
entity_set_float(id, EV_FL_maxspeed, MAX_SPEED)
}

return PLUGIN_CONTINUE
}
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 18.07.2011

a nie prosciej przerobic sobie knifemoda? tam masz juz gotowca, wystarczy ze usuniesz inne kosy i przerobisz menu /noze pod flage jaką chcesz.
Quote

  • +
  • -
G[o]Q's Photo G[o]Q 18.07.2011

jemu chodzi o autobh sprawdz sobie na jakiej zasadzie dziala auto bh ( jesli gracz jest na ziemi i trzyma spacje to wykonanie za niego skoku i ustaw mu wiekszą prędkosc albo tez mniejszą wysokosc ale to nie bedzie za ladnie wygladac :D
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 18.07.2011

jemu chodzi o autobh sprawdz sobie na jakiej zasadzie dziala auto bh ( jesli gracz jest na ziemi i trzyma spacje to wykonanie za niego skoku i ustaw mu wiekszą prędkosc albo tez mniejszą wysokosc ale to nie bedzie za ladnie wygladac :D


gram na deathrunach poltora roku. głownie na AutoBH... W knifemodzie masz nóż ktory umozliwia Ci chodzenie z predkoscia ktora ustalisz cvarem juz... czyli szybciej sie rozpedzisz niz inni. Inaczej raczej nie da się tego zrobic, poniewaz w gre wchodzi ilość FPS u klienta. Jeśli masz równe 100fps to nie poszalejesz bo kazdy kto ma 250fps zostawi Cie daleko w tyle. Moim zdaniem to co napisalem to najlepsza i najprostrza opcja jaka mogłby wprowadzic w zycie. Ale nie wiem na ile to jest uczciwe w stosunku do innych graczy, szczegolnie jesli na serwerze ma baze rekordow map. To prawie tak jak odpalic KZHacka, ale to juz nie moja brocha.

Poza tym GoQ jeśli ustawisz jakoś mu niższy skok to nie znaczy że szybciej się rozpedzi bo jest takie cos jak airaccelerate... Generalnie grawitacja tez w miare dobrze dziala i przy spadku tez nabierasz velocity także to co piszesz nie jest do konca prawdą.
Edited by hiroshima, 18.07.2011 19:43.
Quote

Dwdov's Photo Dwdov 19.07.2011

Ehh widać że nie masz pojęcia jak działa kod pluginu na autobh :> Wystarczy tam dodać więcej velocity, są 3 wektory xyz wystarczy pomnożyć xy przez jakiś mnożnik a Z zostawić. Ja tak robiłem żeby nie zatrzymywało gracza jak dostanie dmg ;d
Quote
Locked