←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Admin screen

Locked

  • +
  • -
Biceps's Photo Biceps 21.03.2008

Witam! Poszukuję pluginu który robi screeny graczom. Znalazłem go w packu nemore ale nie chce sciągac calego bo mi to sie bedziwe sciagac godzinami :/ czy mógłby mi ktoś go wrzucić w tym temacie?proszę

i mam takie pytanie czy jak ktos ma załóżmy box esp (cziter) to czy jak muz zrobie screena bedzie to widac?

Pozdrawiam i z góry dzięki :)
Quote

  • +
  • -
pROgAMER's Photo pROgAMER 21.03.2008

proszę

Attached Files

Quote

  • +
  • -
Miczu's Photo Miczu 21.03.2008

i mam takie pytanie czy jak ktos ma załóżmy box esp (cziter) to czy jak muz zrobie screena bedzie to widac?


Z tego co slyszalem moga byc czity ktore sie automatycznie wylanczaja gdy w konsoli wpisze sie snapshot. Dlatego czesc serwerow stosowalo/stosuje program po stronie klienta ktory robi screeny bezposrednio z ekranu (to co idzie z karty graficznej bez posrednictwa gry). Ale oczywiscie tez sa czity (moze i nawet wiekszosc) ktore togo nie maja i warto sprobowac ;>
Quote

  • +
  • -
pROgAMER's Photo pROgAMER 21.03.2008

Miczu po 1 ja tego nie napisale tylko biceps a po 2 napisalem mu all na gg
Quote

  • +
  • -
Miczu's Photo Miczu 22.03.2008

Nie mam pojecia jak sie to tam znalazlo :( wydaje mi sie ze zaznaczalem tekst i nie przejmowalem sie/nie patrzylem kogo wpisalo jako cytowanego
Quote

  • +
  • -
pROgAMER's Photo pROgAMER 22.03.2008

nic sie nie salo miczu ;P
Quote

  • +
  • -
seba76's Photo seba76 14.09.2008

Miczu napisał :

Dlatego czesc serwerow stosowalo/stosuje program po stronie klienta ktory robi screeny bezposrednio z ekranu (to co idzie z karty graficznej bez posrednictwa gry)


Wiem, że stary temat ale Miczu jak znasz nazwy tych programów, to podaj.
Quote

  • +
  • -
choyrack's Photo choyrack 14.09.2008

seba76, Myślisz, że ktoś będzie używał takich programów :?: Już lepiej (według mnie) używać sXe-I
Quote

  • +
  • -
seba76's Photo seba76 03.10.2008

To wrzucę Ci na PM'a link do durnej strony, ręce opadają.
Quote
Locked