←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Czy za to mogę dostać bana

Locked

  • +
  • -
Barto_12_SAS's Photo Barto_12_SAS 15.07.2011

Mam taki pzypadek - ściągnąłem sobie model m4a1 ( no i na nim wymiatam niewątpliwe wśród rówieśników :D )
Jeden ze znajomych zrobił mi ss-y i dostałem bana na 30 min. za to , że używam wspomagaczy .

Look w model m4 :
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Słabo może widać , ale ten laser wśrodku celownika to taka czerwona kropka , która no jak na laser przystało jak leci tak wskazuje - i po prostu jak gram m4 to skupiam się na tej kropce i mam lepsze wyniki ( ale to też kwestia techniki strzału ) - admin mi zrobiłss-y , zobaczył laser i że niby niskobudzetowy crossair - co wy na to ?

Gam na innych sieciach serwerów i nie mam takich problemów .
Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 15.07.2011

Ale co da nasze zdanie napisane tutaj?
Quote

  • +
  • -
Barto_12_SAS's Photo Barto_12_SAS 15.07.2011

Po prostu chciałby poznać opinię rozsądnych ludzi na ten temat , znających się na rzeczy , aby zapobiec podobnym oskarżeniom na przyszłość ( jezeli to samolubne to wielkie sory , a temat może iść do kosza )
Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 15.07.2011

Na eslu z takim czymś byś nie pograł, a na serwerach publicznych to już zależy od tamtejszych H@.
Quote

  • +
  • -
Barto_12_SAS's Photo Barto_12_SAS 16.07.2011

Aha , thx , bo po prostu nie wiedziałem , że to jest aż tak bardzo wpływowę na grę . Choć nadal nie orzumiem dlaczego , skoro mam to tylko przy m4 , a m4 ma przecież ten krzyżyk . Bo gdyby to pzy AWP było ...
Quote

kondziotzo's Photo kondziotzo 17.10.2011

ale takie coś to tylko model nie żadne wh.. Masz znajomego który ma niepokolei w głowie
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 17.10.2011

żaden wspomagacz z tego , skilla napewno od tego nie przybędzie
Quote

Chackuu's Photo Chackuu 17.10.2011

Jasne, że nie. Można grac bynajmniej u mnie. Modele to tak jak w każdej grze. Ale cheaty ... :coto:
Quote

kondziotzo's Photo kondziotzo 17.10.2011

Nie dostaniesz za to bana to nie cheat.. Proszę o zamknięcie
Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 17.10.2011

Nie dostaniesz za to bana to nie cheat.. Proszę o zamknięcie

Czyli mam rozumieć, że dasz sobie rękę uciąć jak dostanie bana za taki model?
Temat chyba powinien już dawno być zamknięty, ktoś tu nawet niezły odkop zrobił.
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 17.10.2011

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked