←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Przestawienie opcji w BF2

  • +
  • -
Vegeta7 - zdjęcie Vegeta7 13.07.2011

Witam! Mam serwer BF2 na którym da się kasować staty/rank. Chce się dowiedzieć czy można przerobić go tak by zablokować tę opcję? Bo jeśli się nie da to będę zmuszony wgrać od nowa bf2, na którego silniku jest ustawione już, że nie można kasować statów.
Odpowiedz

icecold - zdjęcie icecold 13.07.2011

a jaką masz wersję BF2 ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Vegeta7 - zdjęcie Vegeta7 14.07.2011

A gdzie to znajdę kolego jaka to wersja dokładnie?
Odpowiedz

  • +
  • -
Kserokopie - zdjęcie Kserokopie 14.07.2011

Hm poszukaj w folderze scripting pliku bf2rank.sma i tam będziesz miał coś takiego:
*	Changelog:
* 1.5.3 - 6/8/10
* Fixed bf2_hud_options to allow disabling player aim hud message info by setting cvar to nothing "".
A jak się za bardzo na tym nie znasz to wyślij nam twoje sma w załączniku.
Odpowiedz

  • +
  • -
Vegeta7 - zdjęcie Vegeta7 14.07.2011

Proszę. Całe sma.

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Andy19 - zdjęcie Andy19 14.07.2011

BF2 Rank Mod PL v1.5.5 - AMXX.pl: Support AMX Mod X
Ja na Twoim miejscu bym nie bawił się w przerobienie sma jak jest lepszy sposób na Twój problem, z którego do dzisiaj sam korzystam i wszystko chodzi ładnie.
Wchodzisz w link który podałem w załączonych plikach masz paczkę rar
"BF2 Rank Mod 1.5.5a PL Bez Mozliwosci Restartowania Statystyk .rar"

ściągasz, podmieniasz pliki i Twój problem kończy się. Może akurat skorzystasz z mojej pomocy a jak nie to liczą się dobre chęci.
Odpowiedz

  • +
  • -
Kserokopie - zdjęcie Kserokopie 14.07.2011

Ale to stara wersja, chyba będzie najlepiej jak zrobisz to co u góry wspomniał Andy16. Tylko martwi mnie to że jak to zrobisz to chyba możesz utracić stare statystyki serwera.
Odpowiedz

  • +
  • -
Andy19 - zdjęcie Andy19 14.07.2011

Ale też może spróbować skopiować plik w którym znajduje się zapisane statystyki BF2
Pliki znajdują się w lokalizacji /cstrike/addons/amxmodx/data/vault możesz jeszcze tak spróbować.
Odpowiedz

  • +
  • -
Misiaczek ;c - zdjęcie Misiaczek ;c 14.07.2011

wgraj 1.5.5a z tematu, nic sie nie stanie ;]
Odpowiedz

  • +
  • -
Vegeta7 - zdjęcie Vegeta7 15.07.2011

Wgrałem wersje BF2 Rank Mod 1.5.5a PL [Bez Mozliwosci Restartowania Statystyk ] i dalej można sobie swobodnie kasować statystyki. ;/
Odpowiedz

  • +
  • -
Andy19 - zdjęcie Andy19 15.07.2011

Jesteś w 100% pewny że dobrze wgrałeś/podmieniłeś pliki? Zmieniłeś mape po wgraniu lub rr serwera?
Odpowiedz

  • +
  • -
MenTo(S) - zdjęcie MenTo(S) 15.07.2011

Wgrałem wersje BF2 Rank Mod 1.5.5a PL [Bez Mozliwosci Restartowania Statystyk ] i dalej można sobie swobodnie kasować statystyki. ;/


Musisz wgrać folder scripting z tej paczki.
Odpowiedz

  • +
  • -
Vegeta7 - zdjęcie Vegeta7 15.07.2011

Wszystko dokładnie wgrałem. Sprawdzałem 4 razy. I dalej jest opcja "reset statystyk" Może wgrać wersję BF2 Rank Mod 1.5.3a PL Bez Mozliwosci Restartowania Statystyk .rar a nie 1.5.5a ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Andy19 - zdjęcie Andy19 15.07.2011

Spróbuj wgrać 1.5.3a jak tak, ale gdzieś popełniasz błąd w wgrywaniu, ponieważ 1.5.5a działa bardzo dobrze, no nic spróbuj starsza wersje wgrać.
Odpowiedz

  • +
  • -
Vegeta7 - zdjęcie Vegeta7 15.07.2011

Andy16 wgrywałem 4 razy. Krok po kroku. Na początku podmieniłem pliki, a potem jak nie podziałało to je usunąłem i wgrałem nowe. Nie mówię, że ta wersja nie chodzi, ale dalej mam opcje "reset statystyk" Wszedłem na innym nicku nabiłem kilka fragów i mogłem je swobodnie skasować. Serwer po wgraniu zresetowałem itd itd.
Odpowiedz

  • +
  • -
Misiaczek ;c - zdjęcie Misiaczek ;c 15.07.2011

Właśnie sprawdziłem kod 1.5.5.a i w kodzie niema nawet wzmianki o mozliwosci restartu O.o , czy jak wgrywałeś paczke komilowales moze sma z paczki? bo mozliwe ze w bacze jest plugin amxx z wersji 1.5.5 a nie 1.5.5.a ale po co sprawdzac, lepiej zwalic na plugin O.o
Odpowiedz

  • +
  • -
MenTo(S) - zdjęcie MenTo(S) 16.07.2011

To samo miałem.
Wgrałem od nowa BF2 bez możliwości kasowania niby a tu można kasować to kminiłem i wreszcie wgrałem to co było w folderze scripting bez możliwości kasowania i jest dobrze.
Odpowiedz

  • +
  • -
Vegeta7 - zdjęcie Vegeta7 16.07.2011

Kolego MisieQ od kiedy jeśli w plugins jest pluginnazwa.amxx to do scripting daje się nazwa.sma do skompilowania innego pluginu?

Przy kompilacji tego sma jest błąd

/tmp/textMwq19I.sma(353) : fatal error 100: cannot read from file: "bf2/const.inl"

Compilation aborted.
1 Error.

Tutaj załączam całe sma

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Kserokopie - zdjęcie Kserokopie 16.07.2011

Do kompilacji pluginu bf2rank są wymagane dodatkowe pliki więc wgraj cały folder scripting.

Edit:
Ty używasz pewnie strony do kompilacji? A bf2 trzeba kompilować lokalnie.
Użytkownik Kserokopie edytował ten post 16.07.2011 09:36
Odpowiedz

  • +
  • -
Vegeta7 - zdjęcie Vegeta7 21.07.2011

Może mi to ktoś skompilować? Bo na prawdę próbuje od kilku dni i dalej się da kasować staty.
Odpowiedz