←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Counter Strike w telewizji

Zablokowany

  • +
  • -
Raku129 - zdjęcie Raku129 11.07.2011

Dołączona grafika

Czy nigdy nie chciałeś wygodnie usiąść w swoim fotelu, otworzyć piwko i oglądnąć mecz frag executors? To może stać się realne!
Wystarczy że podpiszesz się w petycji. Nie musisz wychodzić z domu, wystarczy że wejdziesz w ten link i podpiszesz się pod nią.
Minimalny cel to 100 000 podpisów, nie jest to prosta rzecz.
Tyle podpisów? A ile jest ludzi w całej Polsce i ile z nich gra w counter-strik'a?
Podpisujcie się i rozsyłajcie dalej petycję w świat!


Użytkownik Raku129 edytował ten post 11.07.2011 16:21
Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 12.07.2011

Hoho nice wczoraj było 11 jak ja się wpisałem dziś już 110 ;D
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 12.07.2011

Cel: kanał o grze/mecze na TV4 lub innej stacji.

Czy wy wiecie w ogole o jakich pieniadzach za emisje takiego czegos jest mowa? Czy ktokolwiek na tych pseudo-stronach petycji made for adsense and other commercials rozmawial z prezesami stacji telewizyjnych w celu wdrozenia planu w zycie? Nie chce nikogo demotywowac ale to jest bez sensu i to nie przejdzie bo nikt o zdrowych zmyslach tego nie wyemituje gdyz na tym rynku jest zbyt duza konkurencja i chodzi glownie o kase.

Oczywiscie w widocznym miejscu specjalne pole na tak zwane "dobrowolne dotacje" :lol:

Bądźmy poważni ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Raku129 - zdjęcie Raku129 12.07.2011

Była już rozmowa z prezesem TV4.
Plan to uzbierać jak najwięcej podpisów w petycji, dołączyć do niej jakieś firmy zajmujące się counter-strik'em, a później dokładne przedstawienie planów telewizji.
Odpowiedz

  • +
  • -
NewaX - zdjęcie NewaX 12.07.2011

juz 128 jeszcze tylko 99 872 podpisy. Mamy juz 0.0128%
Odpowiedz

  • +
  • -
WazzaP - zdjęcie WazzaP 12.07.2011

Podpisałem się :P
Wątpię, aby to coś dało, ale trzeba mieć nadzieję xD
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 12.07.2011

juz 128 jeszcze tylko 99 872 podpisy. Mamy juz 0.0128%


Daj mi 2mln zł. Dasz mi jak zbiore 100k podpisów?
Ta strona nie ma nic innego na celu jak tylko zbierac maile od osob, ktorzy sie pod takimi petycjami podpisuja, oni na tym zarabiaja dosc niezly szmal za mailingi i za kliki w reklamy..

Wiecie ile juz w przeszlosci bylo takich petycji? A moze domyslacie sie jaki byl ich skutek? Najlepszy znany mi przyklad:
- petycje o kolejny sezon serialu (ktory wg. stacji telewizyjnej mial niską ogladalnosc)

Mozecie tam pisac co chcecie ale to nie zmieni zdania osoby ktora jest odpowiedzialna za to, aby na swojej stacji emitowac tylko te programy ktore na prawde przyniosa zyski.
Nie wy pierwsi wpadliscie pewnie na ten pomysl i pewnie bylo juz to omawiane i jak widac zadna stacja nie ma ochoty sie za to brac.
Odpowiedz

  • +
  • -
NewaX - zdjęcie NewaX 12.07.2011

Nie no ale ja tez uwazam ze nawet jak sie uzbiera jakim cudem te 100k podpisów to i tak za nic z tego nie wyjdzie bo to o kase sie kreci. Kiedys byly mecze na euro sport ale to chyba source a zreszta nawet nie pamietam:D
Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 12.07.2011

Skoro była rozmowa z prezesem tak to będzie to możliwe . lecz trzeba to 100k uzbierać a i polecam podawać jakieś ruskie/wymyślne maile bo będą pewnie sprzedawać potem komuś aby nam spamował ( i tak nie trzeba potwierdzić)
Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 12.07.2011

Podpisany :)
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 12.07.2011

Hiro ma rację, wbiłem i na głównej reklamy google, to ma być porządna strona ? :F Zbijanie kasy i tyle.
Odpowiedz

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 12.07.2011

Jupi, dałem aż 1/100000 co daje 0,001%.
Użytkownik BliBs_Pl edytował ten post 12.07.2011 21:26
Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 14.07.2011

Chociaż się podpiszcie z byle jakim emailem zobaczymy co z tego wyjdzie .
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 14.07.2011

Skoro nie ma potwierdzenia na @, to czemu nie wynajmą grupy do zakładania multikont :F
Tak czy siak nie przejdzie.
Odpowiedz
Zablokowany