←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Pytanie odnośnie Counter Strike i STEAM

Zablokowany

  • +
  • -
Echoon - zdjęcie Echoon 08.07.2011

Witam.
Mam pytanie które odnośni się do Counter Strike 1.6 na Platformie STEAM.

Zainstalowałem bratu STEAM na PC i mamy internet w Neostradzie podzielony ruterem.
Czy jeśli ja i on będziemy w tym samym czasie używać STEAM on na swoim PC i koncie a ja na swoim PC i koncie. nap. kiedy mu odbije i zacznie oszukiwać wtedy VAC mu da bana. Czy jeśli mamy takie same IP VAC także mnie zbanuje ? Czy system steam ignoruje IP i liczy się dla niego komputer ?

Także miał ktoś jakieś problemy ze STEAM w sensie że zablokowali konto ?

Jeśli ktoś kiedyś miał jakiś problem z STEAM proszę opisać będe bardzo wdzięczny.
Odpowiedz

  • +
  • -
BaQStiC - zdjęcie BaQStiC 08.07.2011

Blokuja Ci konto Steam. Nic wspolnego nie ma ani IP anie komputer z ktorego uzywasz. Dostajesz blokade i nie mozesz wejsc na serwery zabezpieczone VAC'iem.
Odpowiedz

  • +
  • -
Echoon - zdjęcie Echoon 08.07.2011

A można na jednym IP i dwóch komputerach grać poprzez platformę STEAM ?
Czy uznają to za multiKonto i zablokują.
Odpowiedz

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 08.07.2011

Moi kuzyni mieli właśnie dokładnie taką samą sytuację i wchodzili na serwery z VAC'em. Po prostu mieli przykładowo większe pingi.
Odpowiedz

Emulov. - zdjęcie Emulov. 08.07.2011

Trochę się rozpiszę ale cóż.

Jeśli twój brat przykładowo odpali cheaty na NSie, podczas gdy ty będziesz grał na steamie i w tym czasie będziecie mieli jedno ip, to jeśli brat dostanie bana, to twoje konto steam jest nadal czyste. Tylko ip będziecie mieli zbanowane na serwerze gdzie brat cheatował.

I ty mówisz o graniu przez 2 osoby na 1 steam. Możecie, ale po kolei. Nie można tak że 2 osoby będą na zalogowaniu w tym samym momencie na jednym steamie.

Jeśli będzie kolej grania twojego brata na steamie, a wtedy odpali cheaty, to możesz się liczyć z tym że konto steam będzie zbanowane.
Odpowiedz

Neazo - zdjęcie Neazo 08.07.2011

Jeżeli macie 2 konta steam to tak, możecie grać jednocześnie, jeżeli jedno konto dostanie bana, to drugie nie, to chyba logiczne^^
Odpowiedz

  • +
  • -
Echoon - zdjęcie Echoon 08.07.2011

Ale jeśli on ma własne konto steam z grami i dostanie bana od VAC ?
A że mamy takie samo IP polecą dwa konta STEAM ?
Odpowiedz

  • +
  • -
ExuS - zdjęcie ExuS 10.07.2011

Już ci kilka osób wcześniej tłumaczyło, że NIE, nie dostaniesz bana...
Odpowiedz
Zablokowany