←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Po awansie klasy - zanikanie umiejętności.

Zablokowany

  • +
  • -
severe - zdjęcie severe 03.07.2011

Witam. Mam problem z klasą weteran, spiderman i skoczek. Jak dodaje awans do klasy na elite weteran/skoczek to znika bhop a przy elite spiderman znika linka(hook). No to postanowiłem nie robić awansu do tych klas, ale wynik kolejny problem taki, że jak klasa spiderman jest włączona to w klasie weteran nie działał bhop. No to byłem zmuszony wyłączyć także klase spiderman.
Teraz z tych 3 klas mam tylko dwie na serwerze normalnego weterana i skoczka (bez awansu). Proszę o pomoc.


___________________________
Jak wiecie w czym tkwi problem to proszę zrobić tak, żeby klasa elite spiderman miał linke oraz klasa eliteskoczek miała dodatkowo 4 skoki w powietrzu i klasa elite weteran 1/1 ze scouta. Jak ja próbowałem to znikał właśnie ten bhop i kompletnie nie mam pojęcia czym mogło być to spowodowane.

Dodano 04 lipiec 2011 - 17:39:
Rozwiązałem problem ale nie całkowicie. Klasa spiderman buguje inne klasy nie wiem jak ale trzeba ją umieścić na końcu plugins-codmod.ini i wtedy wszystkie klasy przed nią prawidłowo działają. Tylko nie wiem jak zrobić teraz awans do tej klasy bo jak dam za nią to hook już nie działa przed nią nie ma awansu i hook też nie działa.

Załączone pliki

Odpowiedz
Zablokowany