←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Kompilowanie Sma na Amxx

Zablokowany

  • +
  • -
Wafelek - zdjęcie Wafelek 26.06.2011

Witam może mi ktoś poprawić lub zrobić z tym .sma aby było .amxx bo jak wchodzę na AMX Mod X - Half-Life Scripting for Pros! i robię co trzeba to wyskakują błędy i kicha ;/ .Sma podam w załączniku . Proszę o szybką odpowiedź .

Załączone pliki


Użytkownik Wafelek edytował ten post 26.06.2011 23:45
Odpowiedz

Diablo Mod - zdjęcie Diablo Mod 26.06.2011

Proszę bardzo

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Wafelek - zdjęcie Wafelek 27.06.2011

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź ! Mówiąc szczerze nie spodziewałem się odpowiedzi no ale jak widzę nie sprawiło wam to żadnego problemu . Oczywiście karma,piwo,browar,reputacja,szacun czy jak to tam zwał leci do obydwu . I tak na podsumowanie czy możecie powiedzieć czemu ta strona do Kompilowania .sma mi nie działa lub coś w tym stylu ? Być może to jakaś wtyczka potrzebna jest , więc jak by ktoś miał jeszcze czas to niech odpisze w najbliższym czasie by nie powtarzały się takie o to tematy :) To tyle z mojej strony pozdrowionka . Drugiemu dam po res kompa + bo wyczerpał mi się limit :DD
Użytkownik Wafelek edytował ten post 27.06.2011 01:00
Odpowiedz

Diablo Mod - zdjęcie Diablo Mod 27.06.2011

Tam jakiś błąd jest nie obsługuje pewnej rzeczy, radze Ci korzystać z mxx.pl/kompilator/ wszystko ładnie działa :}
Odpowiedz

  • +
  • -
Wafelek - zdjęcie Wafelek 27.06.2011

Dzięki za rade i zapraszam do mojego 2 tematu w którym proszę o zrobienie paczuszki :) Życzę powodzenia ! [HideNSeek] Paczuszka dźwiękowa - AMXX.pl: Support AMX Mod X
Odpowiedz
Zablokowany