←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Extreme Bancfg2 i AmxBans

Zablokowany

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 24.06.2011

Witam!
Czy jeśli posiadam na serwerze extreme_bancfg2 to mogę wgrać amxbans? (pytam się bo nie jestem pewny...)
Odpowiedz

  • +
  • -
steez - zdjęcie steez 24.06.2011

Możesz, ale po co Ci extreme_bancfg2, chcesz wrzucić amxbans ? Te bany i tak dużej różnicy nie robią, ale niby na "neo" są :D
Odpowiedz

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 24.06.2011

Głównie to właśnie chce mieć amxbans żeby na stronie można było widzieć bany. Mam extreme bancfg bo od razu w paczce było :(
Odpowiedz

  • +
  • -
Lukasz5 - zdjęcie Lukasz5 24.06.2011

Obecnie mam AMXBANS i ExtremeBanCFG2 i nic się nie gryzie z tego powodu, że bany AMXBANS przechowuje BAZA DANYCH, a BANCFG przechowuje bany w pliku banned@cfg czy jakoś tak(jest on w folderze configs/folder z bancfg)
Odpowiedz

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 24.06.2011

AAA dzięki łukasz za odpowiedź.
Zrobiłem ten temat bo jak wrzuciłem amxbans 5.1 na serwa wg. poradnika to jak ktoś banuje gracza to nie ma pokazanego bana w amxbans na stronie.
Odpowiedz

  • +
  • -
Lukasz5 - zdjęcie Lukasz5 24.06.2011

Pewnie nie połączyłeś się z Bazą MySQL lub nie masz odbl. zewnętrznego połączenia z bazą...
Odpowiedz

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 24.06.2011

Nie, zrobiłem w sql.cfg wszystko co trzeba było zrobić, wrzuciłem pliki .amxx do plugins, .sma do scripting, amxbans.amxx wpisalem do plugins.ini.
Odpowiedz

  • +
  • -
Lukasz5 - zdjęcie Lukasz5 24.06.2011

Ale skąd masz bazę MySQL?
Odpowiedz

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 24.06.2011

bazę mysql mam od proserwer.pl
Odpowiedz

  • +
  • -
Lukasz5 - zdjęcie Lukasz5 25.06.2011

Udostępniłeś połączenie? ;]
Odpowiedz

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 25.06.2011

Gdzie miałem to zrobić bo w bazach mysql jestem zielony, w ogóle mam pierwszy raz sieć serwerów...
Odpowiedz
Zablokowany