←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[AmxxStudio] Powoooolne wypisywanie słów

Zablokowany

  • +
  • -
^Grzyboo - zdjęcie ^Grzyboo 18.06.2011

Witam, mam taki problem, że ostatnio interesuję się diablomodem i jego edycją. Jest to 7k linijek do przerabiania, więc kawałek kodu.

O ile pisząc w codmodzie lub drobnych pluginach nie miałem problemów, to teraz ciężko mi pozostać spokojnym.
Problem jest taki, że gdy piszę jakiekolwiek słowo to nie dość, że pojawia się za kilka sekund to jeszcze litery są poprzestawiane. To utrudnia, a może i nawet uniemożliwia pisanie w Amxx Studio. Czy jest na to jakaś rada? Czy da się przyspieszyć kompilator? Poradzicie mi coś, czy mam zacząć w notatniku pisać? D:
Odpowiedz

  • +
  • -
Nomaf - zdjęcie Nomaf 18.06.2011

Przejdź na PAWN Studio.
Odpowiedz

  • +
  • -
^Grzyboo - zdjęcie ^Grzyboo 18.06.2011

W sumie, też rozwiązanie. Dzięki


Działa o niebo lepiej :)
Odpowiedz

amxxmaster - zdjęcie amxxmaster 18.06.2011

ustaw moze tez priorytet wysoki ;P ctrl+alt+delete/procesy/ znajdz proces o nazwie AmxStudio czy jakos tak i prawym na to potem Ustaw Priorytet/Wysoki
Odpowiedz

Dwdov - zdjęcie Dwdov 19.06.2011

Nie, zmiana priorytetu nic nie daje, też właśnie zmieniłem na PAWN Studio i działa normalnie.
Odpowiedz

JLB. Leo - zdjęcie JLB. Leo 20.06.2011

też tak mam pomimo 4GB rama i 4x3,22 Ghz CPU OC jeszcze w dodatku i grafika też oc bodajże z 680 na 715 + 1GB rama...

Tu chodzi o coś innego :/

Doszedłem do tego że wszystko jest ok jak mamy tylko jeden plugin odpalony w studiu
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 20.06.2011

[...]
Doszedłem do tego że wszystko jest ok jak mamy tylko jeden plugin odpalony w studiu

Bzdura.
Najlepiej przejść na Pawnstudio, Notepad++ lub ACTool.
Odpowiedz

  • +
  • -
Muzzi - zdjęcie Muzzi 20.06.2011

A mi niestety z nieznanych powodów PawnStudio się 'wiesza' przy np. Diablomodzie i nic nie można zrobić, jedyna opcja to Ctr+Alt+Del i zakończ proces.
Odpowiedz

JLB. Leo - zdjęcie JLB. Leo 21.06.2011

[...]
Doszedłem do tego że wszystko jest ok jak mamy tylko jeden plugin odpalony w studiu

Bzdura.
Najlepiej przejść na Pawnstudio, Notepad++ lub ACTool.


Bzdura to Twoje gadanie, skoro go nie używasz
Odpowiedz

Profesjonalista - zdjęcie Profesjonalista 21.06.2011

Pawn nigdy sie nie zawiesza, wiem bo swego czasu pisalem cos na nim i nigdy mnie nie zawiodl :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Owner123 - zdjęcie Owner123 21.06.2011

AMXX Studio strasznie zamula przy DiabloModzie.
Jak wyżej polecam Pawn Studio, co do tego że musi być 1 plugin otwarty w PawnStudio to bzdura. Najlepiej podzielić sma na pare includów i po sprawie.
Odpowiedz

JLB. Leo - zdjęcie JLB. Leo 21.06.2011

co do tego że musi być 1 plugin otwarty w PawnStudio to bzdura.


czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że jak mam więcej niż jeden plugin otwarty w amxxstudiu to mi laguje -.-
Odpowiedz
Zablokowany