←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Questy się nie sumują.

Zablokowany

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 13.06.2011

Witam. Posiadam questy, wbudowałem je bezpośrednio do silnika, ale nie chcą się sumować. Plik VAULT się tworzy, ale gdy kogoś zabiję to postep się nie zmienia i nadal jest 0/25 : / Sma nie chce zalaczac, bo szkoda questow, ale komus zaufanemu i obeznanemu moge odpalic na PW. A moze ktos mial cos podobnego, albo ktore mniej wiecej linijki dotyczace zapisu na domysl mam podac?
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 13.06.2011

Pewnie coś pomieszałeś, bo nie wydaje mi się, żeby to była wina zapisu. W każdym razie bez sma, albo kodu związanego z questami raczej nikt Ci nie pomoże.
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 13.06.2011

sebul, toć to napisałem, że jak ktoś jest chętny do pomocy to na PW mogę podać .sma, ale chciałbym też, żeby to on go tutaj nigdzie nie udostępniał, bo fajnie jest mieć coś, co jest na mniejszości serwerów, a się namęczyłem.
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 13.06.2011

Jak do jutra nikogo nie znajdziesz do sprawdzenia kodu, to mogę ja to sprawdzić. Sam mam trochę edytowane questy od darka (na forum nawet pytałem o zapis tych questów, itp.), ale u siebie nie mam problemów, czy to z zliczaniem postępu questa, czy z zapisem. Ogólnie questy chyba lepiej mieć w oddzielnym pluginie? Przynajmniej mi się tak wydaje.
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 13.06.2011

Z tym że ja nie korzystałem z jego questów, próbowalem sam zrobić i chyba dlatego się nie sumują^^
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 13.06.2011

To po co sobie utrudniać życie...? ;] Questy zrób na podstawie tych od darka (przenieś swoje zadania) i nie powinno być problemów, na pewno szybciej będzie to zrobić, niż szukać błędu w Twoim kodzie.
Odpowiedz

  • +
  • -
ViHuRa - zdjęcie ViHuRa 13.06.2011

Mogę pomóc, mam swoje questy, podobnie jak ty sam robiłem ;d.
gg28920410
Użytkownik ViHuRa edytował ten post 13.06.2011 17:54
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 13.06.2011

Do zamknięcia, działają już.
Odpowiedz
Zablokowany