←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Stary
Jaka wersja Cod'a?

Locked

  • +
  • -
Rafiq's Photo Rafiq 12.06.2011

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć jaka wersja Cod Mod'a jest teraz najbardziej popularna, Cod Stary, Nowy a może przeróbka któregoś z nich? Możecie mi doradzić?
Quote

  • +
  • -
sharkowy's Photo sharkowy 12.06.2011

Jak bym miał strzelać, to strzelam, że większość nadal używa starego.
Quote

  • +
  • -
V3ko's Photo V3ko 12.06.2011

Sharku masz racje. Większość codmodów to COD stary, odpycha ich rozbicie na osobne perki, pluginy, klasy.
Quote

  • +
  • -
^Grzyboo's Photo ^Grzyboo 12.06.2011

Patrząc na iloraz inteligencji ludzi tu piszących to raczej nowy. Nie umieją nic samodzielnie zrobić, nawet przetłumaczyć tego, co w cudzysłowiach, więc biorą wszelakie gotowce z internetu. Mądrzejsi użyją starego, bądź nieliczni z nich nowego. Ogólnie jeżeli masz pojęcie o pawnie to zdecydowanie stary.
Quote

  • +
  • -
Rafiq's Photo Rafiq 12.06.2011

Powiedzmy tak, jakąś tam wiedzę, żeby sobie pogrzebać w pluginach mam. Zastanawiam się tylko, którą wersję wybrać, aby zdobyć jak najwięcej graczy. A może postawić na Diablo?
Quote

  • +
  • -
^Grzyboo's Photo ^Grzyboo 12.06.2011

Diablo już nie tak popularne jak kiedyś. Cod przyciąga masę graczy. Szczerze mówiąc nie rozumiem co oni w nim widzą. Fajnie się go edytuje, ale gra na nim jest słaba.
Polecam całym sercem starego :D
Quote

  • +
  • -
V3ko's Photo V3ko 12.06.2011

Nowy właśnie trudniejszy w edycji no i dla niektórych ważne jest, żeby gotowe paczki były. Diablo jest dużo trudniejszy w edycji, ale dobry diablo przyciągnie typa.
Quote

  • +
  • -
dasiek's Photo dasiek 13.06.2011

Jak chcesz rozkręcić serwerownie to robisz CoDa obojętnie jakiego z Fast Expem i wysokim LVL . W Diablo nie opłąca się inwestować. Musiałbyś mieć coś tak originalnego że przyciągnie mase graczy a w obecnej chwili to nie jest za łatwe z tym modem ;)
Quote

  • +
  • -
Night90's Photo Night90 13.06.2011

Ja polecam starszy, łatwiejszy w obsłudze jak dla mnie , wszystko w 1 pliku :)
Quote

  • +
  • -
sharkowy's Photo sharkowy 13.06.2011

Fast Expem i wysokim LVL


Tak możesz zrobić, jeżeli robisz serwer dla dzieci z wyraźnymi oznakami przedawkowania tibii... jak można grać na serwie gdzie latają koxy po 3000HP? ostatnio popularne się stają serwery CoD Medium XP, czyli np. max lvl 101, dobry dobór tablicy expa.
Quote

  • +
  • -
V3ko's Photo V3ko 13.06.2011

RPK. Shark nie osądzaj tak Tibii, grałeś w nią? Osobiście nie gram w Tibie, jest to dla mnie porażka, ale osoby które w nią grają to nie koniecznie dzieci ^D^ i na takiego cod'a jak mówisz cięzko znaleść graczy, najłatwiej FAST EXP.
Edited by V3ko, 13.06.2011 09:44.
Quote

  • +
  • -
^Grzyboo's Photo ^Grzyboo 13.06.2011

Nie, fast expy to porażka i grają na tym dzieci, tak jak Shark powiedział. Ja po 5 minutach wyszedłem z takiego serwera i koniec. Od zawsze mam coda 200 lvl max i jeszcze nikt nie narzekał! Fast expy to polegają na tym, że tylko się podchodzi do gracza i magazynek w głowę. Zerowa taka gra.
Quote
Locked