←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Levele Cod Mod

Zablokowany

  • +
  • -
zenuś - zdjęcie zenuś 06.06.2011

Witam, od pewnego czasu ludzie na serwerze skarżą się iż znikają im levele. Są to różne wartości, z 250 na 130, z 140 na 74 na przeróżne. Próbowałem już wielu rzeczy, przeszukałem forum lecz nic nie pomagało. Być może jeszcze o czymś zapomniałem/przeoczyłem więc zwracam się do was i liczę na pomoc.

Pozdrawiam.
Odpowiedz

  • +
  • -
BliBs_Pl - zdjęcie BliBs_Pl 07.06.2011

Modyfikowałeś jakoś coda czy po prostu serwa założyłeś na gotowym zwykłym .sma Peyote bez żadnych dodatkowych klas, perków czy pluginów?
Odpowiedz

  • +
  • -
Kidex - zdjęcie Kidex 07.06.2011

Może jakiś adminów odbiera lvl?
Jeśli masz to radzę Ci usunąć plugin AdminComands.
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 07.06.2011

Nie trzeba usuwać wystarczy zmienić flagę dostępu na IMMUNITY : ]
Odpowiedz

WarRIorS - zdjęcie WarRIorS 07.06.2011

Nowy cod/stary ??
Pokaż logi.
Odpowiedz

  • +
  • -
zenuś - zdjęcie zenuś 07.06.2011

Modyfikowałeś jakoś coda czy po prostu serwa założyłeś na gotowym zwykłym .sma Peyote bez żadnych dodatkowych klas, perków czy pluginów?


Tak, dodanych zostało parę zmian m.in. Szybkie rozdawanie statystyk i poprawki oraz zapis steam/non zrobione przez peytona.

Może jakiś adminów odbiera lvl?
Jeśli masz to radzę Ci usunąć plugin AdminComands.


Nie używam tego

Nowy cod/stary ??
Pokaż logi.


Nowy, nie wiem co tam chcesz oglądać, są one czyste, ale mogę Ci pokazać.
Odpowiedz

  • +
  • -
sharkowy - zdjęcie sharkowy 07.06.2011

Resetowałeś ostatnio levele? jeśli tak, to w jaki sposób? na włączonym serwerze?
Odpowiedz

  • +
  • -
zenuś - zdjęcie zenuś 07.06.2011

Jak zaczęło się to dziać, tak po tygodniu spróbowałem i tego. Było gdzieś opisane w temacie, serwer off, zostały usunięte oba pliki z vault i serwer on. Niestety i to nie pomogło.

Dodano 09 czerwiec 2011 - 00:47:
Z tego co gracze opowiadają wnioskuję iż dzieje się to tylko gdy ktoś zmieni klasę mając już jakąś aktywną. Dokładniej, gram jakąś klasą i w trakcie gry ktoś zmieni ją na inną, lvl znikają całkowicie albo jest ich mniej. Natomiast jak gram normalnie klasą, wyjdę z serwa i wybiorę sobie inną to nie usuwa. Co może być tego przyczyną ? Liczę na pomoc

Dodano 11 czerwiec 2011 - 18:16:
F5
Odpowiedz
Zablokowany