←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

amx_banneo problem z odbanowaniem

Zablokowany

  • +
  • -
Andy19 - zdjęcie Andy19 26.05.2011

Witam mam problem z pluginem ban_neo dość dziwny a mianowicie po wgraniu tego pluginu chodzi na serwerze bez zarzutów zakresy banuje itd ale problem tkwi w tym że admin serwera na którym jest wgrany plugin ma bana, pokazuje mu w konsoli ze ma bana po wgraniu pluginu sprawdzałem dla pewności ale jak zdejmę bana z IP to nadal nic nie zmienia się, usuwałem z Listip itd na kilka sposobów próbowałem od banować i nic jak i amx_unbanneo IP i nic ale najdziwniejsze jest to że on ma, i gra na steam na serwerze co jest dziwne bo plugin banuje IP a nie steam id pierwszy raz widzę taki problem i może ktoś już miał podobny problem?
Odpowiedz

amxxmaster - zdjęcie amxxmaster 26.05.2011

powiedz mu zeby zreinstalowal cs i usunal wszystkie pliki z niego, jak to nie pomoze usun plugin a jak nie chcesz usuwac pluginu to daj poprostu tutaj sma tego pluginu a jak niemasz to nie wiem, ale chyba banneo dziala na innej zasadzie :P i juz masa osob o tym wie ;d
Użytkownik amxxmaster edytował ten post 26.05.2011 14:49
Odpowiedz

mierzwi - zdjęcie mierzwi 26.05.2011

może ten plugin banuje na cfg? :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Andy19 - zdjęcie Andy19 26.05.2011

Robił reinstal cs i nic to nie pomogło, chciałbym mieć sma tego pluginu ale wszędzie dają tylko amxx, co do pluginu żebym nie wiedział na czym on polega to bym nie zawracał gitary, a plugin on mi jest potrzebny fakt że ma swoje wady jak takie że można większa cześć osiedla zbanować ale coś za coś.
Odpowiedz
Zablokowany