←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

AMXX studio strasznie przycina.

Zablokowany

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 11.05.2011

Witam. Mam problem z programem "Amxx studio" ; / Mam dosc dobrego pc'ta bo na max. chodzi Crysis2 i tego roczne gry, lecz program amxx studio przycina. Tzn nie tyle co program, lecz same literki jak pisze dosc szybko to sie myla te litery, a nie mam zamiaru wciskac po literce : D w opcjach programu ustawialem szybkosc na max. oraz na medium i na slow i na kazdej mi przycina.
Odpowiedz

Optymalny193 - zdjęcie Optymalny193 11.05.2011

Przyłączam sie do prop.
Gdy szybko napisałbym amxx.pl
to wychodzi np.
l.axm.px
Odpowiedz

  • +
  • -
R3X - zdjęcie R3X 11.05.2011

tak się dzieje jak plik jest naprawdę duży, spróbuj go podzielić albo chociaż pozwijać kilka co większych funkcji
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 11.05.2011

uzywaj pawn-studio lub notepad++
Odpowiedz

  • +
  • -
Knopers - zdjęcie Knopers 11.05.2011

Ew. zacznij używać Pawn studio lub Notepad ++ (tyle że notepad nie ma podpowiadania składni :P). Co do pawn studio to nie przycina tak jak amxx studio ale ma nieraz niezłe odpały xD
Np: kiedyś edytując diablo coś mi się zrąbało i nie mogłem ani zaznaczyć kodu, ani go skopiować, ani zapisać, nawet karty się nie dało zamknąć, ale rozkminiłem że to dla tego że nacisnąłem [Ctrl] + [N] (radze nie naciskać tego skrótu klawiszowego) :P
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 11.05.2011

notepad++ jest dobry trzeba go tylko skonfigurować dograc pluginy , podpowiadanie składni dało by się pewnie zrobić ale nie jest mi to potrzebne dlatego polecam
Odpowiedz

Optymalny193 - zdjęcie Optymalny193 11.05.2011

pawn studio dla mnie to szajs
wole amxx studio
a w notepadzie wole pisac cos innego :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Knopers - zdjęcie Knopers 11.05.2011

Pawn Studio ogólnie jest lepszy od Amxx Studio pod wieloma względami ;)
Odpowiedz

FreZZy - zdjęcie FreZZy 11.05.2011

tak, też tak mam :/ ale to nie chodzi o duży kod, bo wystarczy mieć DWA malenkie plugi i tnie

to chodzi i ilość, jak jest więcej niż jeden to się tnie...
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 12.05.2011

raczej pawn studio > amxx studio
no ale jak kto woli
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 12.05.2011

mi tnie mimo 4 rdzeniowego procka tak przy 5k linijek wiec jedyne rozwiazanie to tak gdzies przy 3 tysiecznej linijsce wyciecie wszystkiego az do konca wybranie w amxx_studio new->header wklejenie tam wszystkiego i w miejscu wyciecia dodac
#include "nazwa_headera"


no tylko wtedy w pierwszej czesci nie mozemy uzywac funkcji i zmiennych z czesci drugiej
Odpowiedz

Optymalny193 - zdjęcie Optymalny193 12.05.2011

G[o]Q lub dokończyć pracę innym programem :)
Odpowiedz

FreZZy - zdjęcie FreZZy 12.05.2011

Ja mam 4 rdzenie po 3,2 i 4GB ramu ale to Moze przez Viste x64... Polecam PawnStudio
Odpowiedz
Zablokowany