←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

szukam 1 pluginu spec i fajnej rozgrzewki

Zablokowany

niebieski12 - zdjęcie niebieski12 08.05.2011

szukam dwoch pluginów
1 rozgrzewka na p90 trwajaca ok 70 sec i jakies kolorowe napisy,muzyczka-hiphop lub techno jakies
2 niewiem czy to plugin czy paczka, chyba to jest mod ale chodzi mi oto:
-rola tt to jest bronienie respa
-jest w tt szpieg z innym ubraniem niz zwykli tt, jakiegos czlowieka z wojny lub cos w tym stylu i nie posiada nic-nawet noza, nie moze bic ani zabijac, ma sie poprosru trzymac wszystkich tt a jak bedzie nie sluchal sie zasad moda to head od innych tt
-rola ct to przejecie respa tt
-ct kieruje(ta ekipa, bo wszyscy sie trzymaja razem)lider ktory ma ubranie normalnego ct tylko jest podswietlony na rozowo albo cos w podobie i on kieruje ct,jak ct nie poslucha lidera to dostaje bana np
-chodzi mi tez oto ze losowy jeden gracz ma pake i musi sie jakos przecisnac do bs'a i podlozyc pake zanim ct zabije tt
[][][]posze o taka mini paczke z pliczkami mdl, soundami do pluginów/plugina itd blagam
z gory wielkie bardzo very dzięki,postaram sie dac jak najwiecej plusow jak sie da
Użytkownik niebieski12 edytował ten post 08.05.2011 19:33
Odpowiedz

Neazo - zdjęcie Neazo 08.05.2011

Masz 24 lata, a mój młodszy brat by to lepiej napisał :mur:
Edytuj to i napisz to bardziej zrozumiale, a jeżeli znasz nazwe tego moda to podaj, albo chociaż na czym dokładniej polega rozgrywka
Odpowiedz

niebieski12 - zdjęcie niebieski12 08.05.2011

przepraszam za bledy, po prostu mi sie spieszylo ale juz all poprawilem i jest gitt;;; proszę O SZYBKA I SKUTECZNA POMOC

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości

Odpowiedz

Optymalny193 - zdjęcie Optymalny193 09.05.2011

gdzie widziales tego moda?
(on chyba unik)
Odpowiedz

niebieski12 - zdjęcie niebieski12 09.05.2011

ten mod jest przezemnie wymyslony tylko w tym rzecz ze takiego moda nie umiem napisac ;P
Odpowiedz
Zablokowany