←  Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Czas grania na serwerze

amxxmaster - zdjęcie amxxmaster 27.04.2011

Czy istnieje mozliwosc napisania pluginu który bedzie gdzies zapisywal nicki graczy i bedzie wypisane ile czasu gracz o takim nicku byl juz na serwerze? albo ile czasu byl w danym dniu na serwerze :P i tworzenie logow z datami i naprzyklad jakasdatatime.log i tam data i nick i ile czasu byl pozniej znow kolejnadata.log i ile czasu dany nick byl dzis itd
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 27.04.2011

A nie prościej oprzeć to na bazie / nvault? Przy pliku to będzie ciut ciężkie do osiągnięcia, a rzekł bym niemożliwe. A tak na wejściu gracza wywołujesz funkcję time, zapisujesz do tablicy, później na wyjściu gracza wykonujesz ponownie funkcję i odejmujesz czas który dostałeś od tego który jest w tablicy i tak mam czas gry w sekundach.
Odpowiedz

amxxmaster - zdjęcie amxxmaster 27.04.2011

tak moze byc na bazie nvault :P szczerze mowiąc dlamnie niema to zadnego znaczenia wazne zeby dzialalo (mam nadzieje ze to dziala chyba normalnie z amxbansem bo wydaje mi sie ze niepowinno miec to zadnego znaczenia)
Odpowiedz

  • +
  • -
diablix - zdjęcie diablix 27.04.2011

A nie prościej get_user_time ?
Przypisać do zmiennej, walnąć odświeżanie co jakiś czas i zapis do vault/pliku.
Użytkownik diablix edytował ten post 27.04.2011 18:44
Odpowiedz

amxxmaster - zdjęcie amxxmaster 27.04.2011

obojętnie w jaki sposób ważne żeby łączyło czas najlepiej do jednego pliku i zebym mogl sobie odczytac z wszystkich dni ile gracz siedzial np.

Ziomek - ogolny czas grania 24h 53minuty (sekund nie musi byc i naprzyklad odswieza za jakis czas i zapisuje) :P
Odpowiedz

Pawlak093 - zdjęcie Pawlak093 28.04.2011

gametracker.com zapisuje ? :P
Odpowiedz

  • +
  • -
Pittero - zdjęcie Pittero 28.04.2011

gametracker.com zapisuje ? :P

Tak ale niedokladnie liczy czas...
Odpowiedz

amxxmaster - zdjęcie amxxmaster 28.04.2011

dobra super, macie mase pomysłów ale żaden z was jeszcze tego plugu nie napisal xD
Odpowiedz

Pawlak093 - zdjęcie Pawlak093 01.05.2011

zostaje Ci GT, bo nikt Ci pluginu nie napisze :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Pittero - zdjęcie Pittero 01.05.2011

To ma byc w oparciu o baze danych/pliki czy nvalut ?
Odpowiedz

amxxmaster - zdjęcie amxxmaster 01.05.2011

nvault :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Pittero - zdjęcie Pittero 01.05.2011

nvault :)

Powiem ci ze mam taki plugin juz zrobiony lecz w razie crasha kasuje godziny, i nie wiem co jest powodem...
Odpowiedz

amxxmaster - zdjęcie amxxmaster 01.05.2011

no spoko ale kasuje tylko gdy byl crash? to jak cos daj sma moze ktos naprawi :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Rafal_94 - zdjęcie Rafal_94 03.05.2011

jak masz dobry host z cronem to psychostats :)
Odpowiedz

amxxmaster - zdjęcie amxxmaster 07.05.2011

i jak napisze ktos ten plugin?
Odpowiedz

  • +
  • -
tomi93 - zdjęcie tomi93 07.05.2011

Może tak statystyki z DR? Rekord mapy możesz olać, a ma jeszcze funkcje zapisu czasu gry gracza. Podstawowo wyświetla 15 graczy, ale możesz sobie w pliku zamienić 15 na dowolną liczbę i Ci wyświetli.

Na deathrun`a staty i rank - AMXX.pl: Support AMX Mod X
Użytkownik tomi93 edytował ten post 07.05.2011 11:01
Odpowiedz

amxxmaster - zdjęcie amxxmaster 08.05.2011

ale ja chce to miec w nvault
Odpowiedz

radek_b11 - zdjęcie radek_b11 11.05.2011

a ja mam taki plugin zapisujący czas spędzony na serwerze ale raczej za free nie udostępnię go bo sam zapłaciłem za niego.

Działa on tak ze zapisuje czas do nvalut i żeby sprawdzić kto ma najwięcej przegranego czasu trzeba odpalić program do odczytania pliku nvalut.

na serwerze każdy może sprawdzić swój spędzony czas
admin może sprawdzić każdego online ile ma czasu.
Użytkownik radek_b11 edytował ten post 11.05.2011 20:24
Odpowiedz

  • +
  • -
diablix - zdjęcie diablix 11.05.2011

a ja mam taki plugin zapisujący czas spędzony na serwerze ale raczej za free nie udostępnię go bo sam zapłaciłem za niego.

Działa on tak ze zapisuje czas do nvalut i żeby sprawdzić kto ma najwięcej przegranego czasu trzeba odpalić program do odczytania pliku nvalut.

na serwerze każdy może sprawdzić swój spędzony czas
admin może sprawdzić każdego online ile ma czasu.


No i co w związku z tym?
Odpowiedz

mierzwi - zdjęcie mierzwi 11.05.2011

no chyba nic, zróbcie jak diablix mówi albo tym get_gametime.
ogólnie plugin by wyglądał tak, jakiś zapis czasu gry co rundę, load przy connect, save przy disconnect i przy koncu rundy/początku i to wszystko.
Odpowiedz