←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Modele paintball

Zablokowany

  • +
  • -
Ardisek - zdjęcie Ardisek 25.04.2011

Mam takie pytanie. Ponieważ modele graczy paintball to jest tylko jeden plik paintballer.mdl
Ja to robie tak: wchodzę w cstrikie/models/player i tam tworze folder o nazwie paintballer do którego wgrywam plik paintballer.mdl.
Potem usuwam pliki które dotychczas tam się znajdowały (arctic,gign,gsg9,guerilla...). Odpalam serwa i tu pojawia się problem: FATAL ERROR (shutting down): Mod_NumForName: models/player/leet/leet.mdl not found
Chyba chodzi o to że nie może tego pliku znaleźć. No ale czemu on jest potrzebny to nie wiem. To raz zrobiłem tak że wgrałem do player ten plik leet/leet.mdl to potem pojawił się problem FATAL ERROR (shutting down): Mod_NumForName: models/player/gign/gign.mdl not found
To tak robiłem aż wgrałem wszystkie pliki. Czyli w folderze player miałem podstawowe pliki + paintballer. Niestety mając tamte pliki nie działały modele paintball ;/

I jeszcze jeden problem mam. Bo np farba czerwona. Chciałbym aby leciała sama farba. A jest tak że leci farba i za nią takie czerwone "coś".
Gdyby się okazało że temat od razu zamkną proszę pisać na gg 10458049
Pozdrawiam
Odpowiedz

  • +
  • -
Kaster - zdjęcie Kaster 25.04.2011

Człowieku, w .sma musisz ustawić aby pobierało modele oraz ich używało. To nie ma tak hop siup. ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Ardisek - zdjęcie Ardisek 25.04.2011

w pliku .sma? nie mam takiego. mam tylko .mdl chyba ze o cos innego ci chodzi
Odpowiedz

  • +
  • -
Kaster - zdjęcie Kaster 26.04.2011

W pliku .sma silnika Paintballa!
Odpowiedz

  • +
  • -
Ardisek - zdjęcie Ardisek 26.04.2011

Już działa :))
Proszę o zamknięcie
Odpowiedz

  • +
  • -
ViGoR - zdjęcie ViGoR 10.05.2011

sorry .. jak to ustawic w .sma ?
Odpowiedz
Zablokowany