←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Stary
Czy levele zostaną?

Locked

  • +
  • -
guti94's Photo guti94 24.04.2011

Witam! Mam wgranego CoD Mod'a BETA na serwerze. Dużo graczy już nabiło wysokie levele. Teraz chciałbym wgrac nowy CoD Mod od QTM_Peyote. I mam pytanie: Czy da się zrobić tak by levele ze starego Coda zostały? :)
Quote

  • +
  • -
MatisyaHu's Photo MatisyaHu 24.04.2011

zrob tak zostaw sobie folder data i później wrzuc go
ponownie i tyle !
Quote

  • +
  • -
guti94's Photo guti94 24.04.2011

A jeśli w Starym Cod Modzie była (dla przykładu) klasa Rambo i ktoś nabił nią 90 lvl a teraz w nowym cod modzie takiej klasy nie ma to on po prostu tych leveli mieć nie bedzie ? :)
Quote

  • +
  • -
dram's Photo dram 24.04.2011

hmm to było tak że każda klasa ma swoje id rambo ma powiedzmy Komandos ma powiedzmy 1, Snajper 2

Jeżeli w nowym codzie powiedzmy SAPER ma id 1 to Saperem ma się lvl-e komandosa.
Quote

Ziemniak12's Photo Ziemniak12 24.04.2011

Pewnie ze zostana bo ja wgrywałem z nowego na stary i miałem all lvl'e
Quote

  • +
  • -
guti94's Photo guti94 25.04.2011

A mi się wydaję że levele w Nowy Cod Modzie zapisują sie w innym pliku niż we starym codzie :/ Więc jak?
Quote

  • +
  • -
ELOS's Photo ELOS 25.04.2011

Lvl powinny zostać utracone ponieważ CoD Beta (stary) ma zapis na id czyli. 0 Brak 1 Sniper itp itd. Natomiast New Cod ma zapis na nazwę klasy. Czyli np mamy Frajera to jeżeli frajerowi zmienimy nick na Super Frajer lvl się utracą natomiast jak znowu damy na Frajer to będzie lvl który tam mieliśmy to jest dowód na to że jest inna odmiana zapisu.
Quote

  • +
  • -
xyz?'s Photo xyz? 25.04.2011

Powinny ale zostaną, wrazie czego skopiuj sobie pliczek od cod .nvault :)
Mi się nie usunęły tylko musisz mieć taką samą kolejność klas :)
Quote

  • +
  • -
BoB0_'s Photo BoB0_ 25.04.2011

Spróbuj zachować tą samą kolejność tak żeby id się zgadzało. Klasy również powinny być te same jeśli nie chcesz mieć problemów. Bo jeśli np teraz masz Rambo a na nowym nie bedziesz miał to levele chyba przypisze tej klasie która ma jego id. Przynajmniej tak myslę. A jeśli w nowym zapisuje na nazwę klasy, a tak jest na 98% bo sam u siebie zmieniałem kolejność, to problemów większych nie powinno być. Dasz nazwy tych co chcesz żeby zostały i tyle a Rambo usuniesz.
Quote

  • +
  • -
guti94's Photo guti94 25.04.2011

A gdzie w Nowym Cod Modzie zmienia się kolejność klas? :)

Bo każda klasa jest w osobnym pluginie więc zależy to od kolejności pluginów?
Quote

  • +
  • -
Goliath's Photo Goliath 25.04.2011

Tak. Zmień kolejność klas w plugins-codmod.ini, na taką, jaką miałeś na starej wersji.
Quote

  • +
  • -
guti94's Photo guti94 25.04.2011

Yhym. A później plik cod .nvault(ze starego Coda) gdzie mam wkleic do Nowego ?

Dodano 25 kwiecień 2011 - 19:24:
Czy nie muszę tego pliku nigdzie wklejać? Ale wydaje mi się że muszę ;P Pomocy! :)

Dodano 25 kwiecień 2011 - 21:45:
Kolejne pytanie. W Nowym Cod Modzie zamiast Rambo jest Admirał. A chce z powrotem Rambo :P Gdzie zmienić nazwe?

Dodano 26 kwiecień 2011 - 19:46:
Panowie dziękuje Wam wszystkim bardzo :) Każdemu reputka! :)

Okazało się ze zapis jest na ID :)
Levele zostały :)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA :)
Quote
Locked