←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

zo robic z serwerem?

Locked

  • +
  • -
river pro's Photo river pro 19.04.2011

Siema, kopiłem Serwer CS 1.6 18 slotów na host4game.pl (Częstochowa) Po kupieniu serwer i zainstalowaniu go zobaczyłem, że nie nie działa myślałem ze to tak jest na początku ale ja zobaczyłem, że 2 dzień jest off to się zdołowałem kasa poszła się jeb*** i dni opływają. Admin host4game.pl nie odpowiada na GG w ogóle nawet strona host4game.pl została zawieszona. Chce wiedzieć co robić bo po prostu szkoda mi pieniędzy :( :'(
Quote

  • +
  • -
ManiaQ's Photo ManiaQ 19.04.2011

Zrób screenshoota, że serwer OFF oraz strona i napisz do nich - może Ci dadzą kilka dni gratis.
Możliwe, że domeny nie opłacili lub nie wysłali kasy - złamali regulamin może? ;>
Napisz do nich na email oraz spytaj co i jak.
Quote

  • +
  • -
river pro's Photo river pro 20.04.2011

Z panelu to tak wyglada:

Posted Image

Posted Image

A ich maila nie znam :(

Dodano 21 kwiecień 2011 - 12:18:
co robić?

Dodano 23 kwiecień 2011 - 13:43:
odpowie ktos?

Dodano 26 kwiecień 2011 - 10:01:
wysłałem do nich maila ze serwer który kupiłem nie działa parę dni i, że strona nie działa oni nic nie odpisali 0 kontaktu serwer nie działa już z półtora tygodnia i nie wiem co zrobić bo wydałem 51zł na nic .... :'( :'( :'( :'(
Quote

  • +
  • -
Grzegorz93's Photo Grzegorz93 26.04.2011

Możliwe jest to, że zakończyli swoją działalność. Lecz po sprawdzeniu w gametracker.com mają 6 aktywnych serwerów z tego na jednym grają ludzie a reszta jest nieaktywna. Mógł im też sprzęt paść :unsure:


Może sprawę zgłoś do sądu? :blink:
Edited by Mustafa Jihad, 26.04.2011 16:42.
Quote

  • +
  • -
river pro's Photo river pro 26.04.2011

bez przesady, nie do sądu mam serwer 2 w innym mieście (Tarnowskie Góry) i normalnie chodzi i ludzie graja ale ten drugi nie działa by mam maszyne 93 a na ftp jej nie ma próbowałem reinstalla ale wyskakuje błąd. Czekam dalej :( :'( :'(
Quote
Locked