←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Dźwięk do modelu broni.

Zablokowany

  • +
  • -
VerShinin - zdjęcie VerShinin 16.04.2011

Witam.

Zrobiłem ostatnio danej klasie inny model broni, lecz chciałem aby do tego modelu dodać dźwięki, które do niego były przypisane, lecz kompletnie nie wiem jak je dodać. ;/ Mógłby ktoś pomóc ? był bym na prawde wdzięczny ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Daku - zdjęcie Daku 17.04.2011

trudne do wykonania lecz do zrobienia, radzę ci odpuść sobie
Odpowiedz

  • +
  • -
Goliath - zdjęcie Goliath 17.04.2011

Zdekompiluj model broni, edytuj ścieżki do dźwięków w pliku .qc i ponownie skompiluj model. To nie jest nic trudnego, tylko jeżeli dodasz dźwięki do sekwencji strzału, to będą się one nieprzyjemnie nakładać z domyślnymi.
Odpowiedz

  • +
  • -
Daku - zdjęcie Daku 17.04.2011

ja zrobiłem podmianę dźwięków lecz jest pewien problem.

czasami wdzierają się oryginalne dźwięki




1-sze 2 bronie i następne od czasu 2:30
Użytkownik Daku edytował ten post 17.04.2011 10:30
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 17.04.2011

ta zielona ikonka na dole ekranu jak jest zrobiona ? automatyczna podmiana hud.txt czy gracz musi go pobierac i sam podmieniac a moze jeszcze cos innego
Odpowiedz

  • +
  • -
Daku - zdjęcie Daku 17.04.2011

jako tako HUD nie da się podmienić ale mam aktualizator ( programik który pobiera wymagane rzeczy przez moje mody :P )

i on " DOPISUJE do hud.txt kod który jest używany na serwerze :D

w ten sposób nie naruszam żadnego przepisu itp bo Aktualizator nie jest obowiązkowy
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 17.04.2011

to szkoda ;/ myslalem ze cos nowego
Odpowiedz

  • +
  • -
Daku - zdjęcie Daku 17.04.2011

nie da się ingerować w pliki gracza ( hud.txt itp ) jak serwer je wykryje to od razu pomija to jest jedyna metoda :P
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 17.04.2011

co do tego ze sie nie da to sie niezgodze no ale to koniec tematu :) a moge spytac jak program pobiera pliczki z serwera ? curl ? jak laczy sie z ftp ^^ ?
Odpowiedz
Zablokowany