←  Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Modyfikacja
Prośba o wyłączenie 2 funkcji pluginu

Locked

  • +
  • -
SzyjaN's Photo SzyjaN 13.04.2011

Witam. Mam problem z pluginem zp_web_stats (link - [ZP] Addon: Web Stats v0.2.5 - AlliedModders ). Plugin ten jest dobry jako statystyki zm do serwera, ale autor dodał jeszcze 2 dodatki których obecność może psuć grę na serwerze... 1 - komenda zp_ammo (tylko dla admów) - rozdawanie ap, która nie mam pojęcia w jakim celu ma miejsce i chciałbym żeby zniknęła, a druga - zapisywanie ammo packów graczy (jak wyjdą z serwera i wrócą to mają tyle ap ile mieli - niestety ma to ogrom błędów takich jak znikanie wszystkich ap u jednego gracza i pojawianie się ich u kogoś innego przy zmianie mapy...) Prosiłbym żeby ktoś usunął lub jakoś wyłączył te 2 dodatki w pluginie, sma:

Attached File  zp_web_stats.sma   46.13KB   52 downloads


Za pomoc oczywiście +
Quote

  • +
  • -
EufooZ's Photo EufooZ 13.04.2011

Komendę wyłączyłem ale nie mam pojęcia jak wyłączyć ammo packi...

Attached Files

Quote

  • +
  • -
SzyjaN's Photo SzyjaN 13.04.2011

Dzięki. Temat dalej otwarty, osobiście uważam że ten plugin nie ma po prostu sensu z tym błędem, oby dał ktoś radę to 'naprawić' ;)
Quote

  • +
  • -
sharkowy's Photo sharkowy 14.04.2011

Sprawdź to.
Quote

  • +
  • -
SzyjaN's Photo SzyjaN 15.04.2011

Niestety, nie działa.. wszystkie ap zapisują się jak wcześniej
Quote

  • +
  • -
Misiaczek ;c's Photo Misiaczek ;c 16.04.2011

Niestety, nie działa.. wszystkie ap zapisują się jak wcześniej

Attached Files

Quote

  • +
  • -
SzyjaN's Photo SzyjaN 17.04.2011

Teraz to nawet wyszło ale przesadnie.. bo tym razem nic nie działa xD plugin niby jest, ale po niczym tego nie widać.


@@edit
Sprawdziłem dokładnie jak wygląda ten błąd, może komuś to w jakiś sposób pomoże. Otóż - gdy plugin jest włączony i ktokolwiek wejdzie na serwer, zlicza mu ammo packi przez 1 mapę na której grał, a na jej końcu je zapisuje i daje mu dokładnie tą samą ilość ammo packów przy każdej zmianie mapy, tj. ktoś po pierwszej mapce miał 50 ammo packów, na next ma 50, przy końcu tej drugiej miał 20, na next znów ma 50 itd.
Edited by *Szyjanq*, 18.04.2011 21:58.
Quote
Locked