←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Poszukuje tzw. Zakazanych Pluginow

Zablokowany

Rayso - zdjęcie Rayso 10.04.2011

Witam wszystkich. Poszukuje tzw. Zakazanych Pluginów:
Wiele słyszałem o pluginach które wyłączają monitor , komputer, Formatują dysk i tp. Ale za chiny nie mogę żadnego z nich znaleźć. A szukam od 3 Dni.
Znalazłem tylko pluginy na Trzęsienie ekranem i wyjęcie stacji dysków i wyłączenie cs(co było w Amx Super).
Jeśli ktoś miałby jeden z takich pluginów , albo robiących coś w tym stylu rzeczy to proszę pisać pod tematem lub na GG 2566751.
Za pomoc oczywiście dam +

Pozdrawiam
RaYsO
Odpowiedz

  • +
  • -
Knopers - zdjęcie Knopers 10.04.2011

Wiele słyszałem o pluginach które wyłączają monitor , komputer, Formatują dysk i tp. Ale za chiny nie mogę żadnego z nich znaleźć. A szukam od 3 Dni.

Źle słyszałeś, a znaleźć nie możesz bo nie istnieją ponieważ nie da się ingerować w takim stopniu na clienta amxx'em
Odpowiedz

Rayso - zdjęcie Rayso 10.04.2011

Wiem że się da bo 2 razy zostałem ofiarą takiego czegoś , raz wyłączyli mi komputer a nawet kilak pod rząd -.-
A 2 raz to wyłączali mi monitor dla zabawy na takim jednym serwie który już dziś nie istnieje , więc bardzo cię proszę nie mów mi bajek typu "to nie istnieje" ;/
Odpowiedz

  • +
  • -
Knopers - zdjęcie Knopers 10.04.2011

Każda osoba pisząca pluginy na tym forum powie ci to samo.
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 11.04.2011

nie ma takiej możliwości i nigdy nie będzie hl engine nawet w swoich zrodlach nie posiada zadnych funkcji ktore pozwalaly by na cos takiego wiec amxx tego nie zrobi
Odpowiedz

  • +
  • -
Rafal_94 - zdjęcie Rafal_94 11.04.2011

chyba że zrobili inaczej co dać sie może jak na mój łeb ale nie znam pawna
wirus pobiera sie z pluginu i w wirusie zarządzali by
ale wirus musiałby sam sie wlaczac co jest chyba niemożliwe :P
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 11.04.2011

mozna dac w motd sciaganie ale i tak musisz potwierdzic ze chcesz sciagnac plik potwierdzales cos takiego ?
Odpowiedz

  • +
  • -
sieCZi - zdjęcie sieCZi 11.04.2011

ADMINmodX - Wyłączanie graczowi cs-a itd. Po polsku! - AMXX.pl: Support AMX Mod X

http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/16486-wysuwanie_cd_romu.html
Odpowiedz
Zablokowany