←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Plugin gunexpmod

Locked

  • +
  • -
fsdgfssgsdg's Photo fsdgfssgsdg 07.04.2011

Szukam pluginu Gunxpmod. Kiedyś ściągnąłem go i po zainstalowaniu działało jak należy teraz d*pa. Mam serwer bez żadnego moda i chciałem zrobić DeathMach + Gunxpmod wgrałem wszystko jak należy i patrzę że terro nie ma broni, CT wybiera a TT nie. Zacząłem szukać 3 godziny szukałem dowiedziałem się z jakiejś ruskiej strony że trzeba zamienić w gunxpmod.cfg linijkę i jak ją zamieniłem dalej nic nie działa. A pliki sma nie chcą się skompilować w żadnym kompilatorze który oferował internet online. Wyskakuje błąd culdnt find gungame.cfg czy coś takiego i dla tego pewnie ta broń nie działa w TT bo ktoś skompilował na chama czy jak to tam, Proszę o pomoc!
Quote

  • +
  • -
fsdgfssgsdg's Photo fsdgfssgsdg 07.04.2011

To nie działa, Tylko CT ma broń, Zmieniam te gungame.cfg i dalej to samo, HELP
Quote

  • +
  • -
kasza's Photo kasza 08.04.2011

A czytałeś ten temat ?

To nie jest bug mądralo..
Jeżeli wybrałeś tryb Zombie_Swarm to nie pograsz w TT.

#define ZOMBIE_INFECTION

Tylko TT

#define NORMAL_MOD

TT i CT

Quote

  • +
  • -
fsdgfssgsdg's Photo fsdgfssgsdg 08.04.2011

MÓWIĘ ŻE ZMIENIŁEM TO I DALEJ JEST TO SAMO! NAPISAŁEM W PIERWSZYM POŚCIE ŻE NA RUSKIEJ STRONIE ZNALAZŁEM ŻE TRZEBA ZMIENIĆ I NIC TO NIE DAJĘ TA ZMIANA!
Edited by fsdgfssgsdg, 08.04.2011 11:14.
Quote

  • +
  • -
kasza's Photo kasza 08.04.2011

A pliki sma nie chcą się skompilować w żadnym kompilatorze który oferował internet online


To kompiluj lokalnie ?
2. chcesz od nas pomocy, a wywalasz to z wielkimi pretensjami. Nie nasza wina że jesteś kaleczny i każdemu działa tylko nie Ci.
Quote

  • +
  • -
fsdgfssgsdg's Photo fsdgfssgsdg 08.04.2011

Słuchaj, mam wgrane to na 2 różnych serwerach i na obu terroryści nie mają broni. jest plik gunexpmod.cfg w folderze scripting i zmieniłem //*define normal_mod na *define normal_mod a *define zombie_plague zmieniłem na
//*define zombie plague i nie działa. Tak jak by plugin nie czytał tego pliku. Nie wiem co mam zrobić i nie mam pretensji do was, tylko proszę o pomoc. Bądź zrobienie tego pluginu i poprzerabianie tych cfg tak aby działało i umieszczenie w załączniku, Bardzo o to proszę. Będzie plus na 100%
Quote

  • +
  • -
fsdgfssgsdg's Photo fsdgfssgsdg 16.04.2011

Pomoże ktoś ?
Quote
Locked