←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z nadaniem VIP'a graczowi.

Zablokowany

  • +
  • -
5gram - zdjęcie 5gram 07.04.2011

Siema. Mam problem otóż na swoim Diablo Modzie mam plugin VIP dzięki któremu ktoś posiadając VIP'a ma możliwość grania klasami Premium noi chciałem dodać kilku osobom VIP'a wpisuje :

"STEAM ID" "it" "ce" nie działa ;/
"STEAM ID" "it" "de" nie działa ;/

próbowałem na nick :

"Nick" "hasło" "it" "a" po wpisaniu w konsoli setinfo _pw hasło człowiek nie mógł wbić na serva ; / podobnie jak ja ; / dopiero musiałem dać sobie na stałe moje IP i zadziałał, ale jak komuś innemu chciałem dać na stałe IP VIP'a nie miał ; / a wpisałem : "IP" "it" "ce" i nic ; / w przypadku admina na Nick i hasło tak samo miałem ; / nie mogłem wbić na serrver dopiero dałem sobie na IP i wtedy mogłem i miałem adma :|

proszę o pomoc. Niech ktoś napisze jak mam to wpisywać bo już próbowałem tyle kombinacji i nic ; /
Odpowiedz

  • +
  • -
Andy19 - zdjęcie Andy19 07.04.2011

Jaka wersja VIP-a?
Wpisujesz w users.ini?
Każdy nowy wpis musisz pisać w next linii czyli wychodzi ci kolumna jak masz kilka wpisów.
Jak masz wersje 3.0 to złe flagi przypisujesz na VIP-a na tej wersji flagi to "bit" "ab" (VIP na nick)
Użytkownik Andy16 edytował ten post 07.04.2011 11:04
Odpowiedz

  • +
  • -
5gram - zdjęcie 5gram 07.04.2011

VIP Plugin 3.0 wpisuje w users.ini w każdej następnej linijce spróbuje tak jak Ty napisałeś może bd działać..
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 07.04.2011

Nie rozumiem... skoro np. dana klasa jest na flage A Czyli ADMIN_LEVEL_A to dodajesz komus admina z flagą m :X
Odpowiedz
Zablokowany