←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Psychostats - instalacja na więcej niż 1 s...

Zablokowany

  • +
  • -
Pawlo^^ - zdjęcie Pawlo^^ 20.03.2011

Witam wszystkich. Chciałbym prosić o pomoc z instalacją Psychostats 3.1 na więcej niż jednym serwerze. Na 1 serwerze mam i wszystko działa, jednak na drugim serwerze nie mam pojęcia jak to zrobić. Zrobiłem drugi folder, jednak nie wiem co zrobić z plikami stats.pl, stats.cfg, bo one mają skonfigurowaną jedną bazę, a ja chcę, żeby Statystyki były oddzielne na 2 serwerach, więc muszą być chyba 2 bazy. Proszę o pomoc.
Odpowiedz

  • +
  • -
bakaj - zdjęcie bakaj 20.03.2011

Musisz miec 2 bazy. Stworz osobny folder na drugie staty, a pliki stats.pl i stats.cfg rowniez musisz umiescic w innym folderze. Miejsce nie ma znaczenia, bo sciezke do wywolywania skryptu stats.pl wpisujesz w cronie.
Odpowiedz

  • +
  • -
Pawlo^^ - zdjęcie Pawlo^^ 21.03.2011

Aha, czyli wystarczy, że zrobię osobny folder? I dodatkowo jeszcze ten katalog Lib, trzeba umieścić? Własnie się nad tym zastanawiałem, bo pisało, że w katalogu przed public_html. Ale dobrze, spróbuję. Dzięki za odpowiedź, jak będzie działać dam znać.
Odpowiedz

  • +
  • -
bakaj - zdjęcie bakaj 21.03.2011

Zalezy jak chcesz zabezpieczyc plik stats.cfg. Jezeli nie chcesz, zeby ktos mial dane dostepu do Twojej bazy danych przez wpisanie np : www.twojastrona.pl/psychostats/stats.cfg, to umiesc ten plik przed public_html, tylko utworz nowy folder i wrzuc tam stats.pl i stats.cfg z 2 serwera:) Tylko pozniej poprawnie wpisz linie wywolywanie do crona.
Odpowiedz

  • +
  • -
Pawlo^^ - zdjęcie Pawlo^^ 21.03.2011

Działa super, dzięki za pomoc, daję oczywiście plusiki :)

Jeszcze mam takie jedno pytanie, jak ustawić spolszczenie Psychostatsów, tak, żeby było domyślne? Mam wgrany plik pl_PL do language, ale nie wiem jak ustawić, żeby był domyślny, trzeba ręcznie zmieniać za każdym razem. Z góry dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz

  • +
  • -
bakaj - zdjęcie bakaj 24.03.2011

Dawno sie juz ps nie bawilem i szczerze to nie pamietam, ale wiem ze da sie to zrobic, bo sam mialem tak zrobione. Nie mam teraz gdzie tego sprawdzic, ale sprobuj pokombinowac z podmiana plikow, np. zmien nazwe tego pl_PL na en_EN i podmien (nie wiem czy ang to en_EN - strzelam:).
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 24.03.2011

Poszukaj w Options > Language albo Language.
Odpowiedz
Zablokowany