←  Opinie

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Najlepsza firma hostująca do 2 zł za slot

  • +
  • -
MasterPL's Photo MasterPL 18.03.2011

Siema.

Jaka jest najlepsza firma hostująca serwery do Counter-Strike v1.6 S/NS, jeśli cena za slot jest mniejsza niż 2 zł?
Będę kupował 2 serwery: jeden publiczny (12 slotów) najlepiej w PL i drugi prywatny (11 slotów), może być we Francji lub Niemczech bo tam nie będzie AMX'a bo to serwer na CW.

Dobrze by było gdyby firmy miały unikalne SMS'y, czyli gdy wyśle SMS'a na dany numer o danej treści to od razu jest kasa, a nie jakieś kody.
Quote

  • +
  • -
Portek's Photo Portek 18.03.2011

Temat bez sensu, dlaczego? Bo nie ma takiej firmy która oferowała by dobre serwery w cenie grubo poniżej 2zł... Za jakość niestety się płaci, wybierz sam sobie coś, na tej liście nie ma firm która oferuje serwery złe jakościowo: Hosting HLDS/HLTV - AMXX.pl: Support AMX Mod X
Quote

  • +
  • -
MasterPL's Photo MasterPL 18.03.2011

Temat bez sensu, dlaczego? Bo nie ma takiej firmy która oferowała by dobre serwery w cenie grubo poniżej 2zł... Za jakość niestety się płaci, wybierz sam sobie coś, na tej liście nie ma firm która oferuje serwery złe jakościowo: Hosting HLDS/HLTV - AMXX.pl: Support AMX Mod X


A co sądzicie o firmie Postrzelaj.pl? Podwyższam próg do 2,50 zł

Myślałem o Zabijaka.pl (Niemcy), o Postrzelaj.pl (Polska do public, Francja do priv), NoLags.pl (Łódź, w razie potrzeby Warszawa), Pukawka.pl (Niemcy). Co najlepiej wybrać?
Edited by MasterPL, 18.03.2011 22:16.
Quote

  • +
  • -
JaBydlak's Photo JaBydlak 18.03.2011

Ja na zabijace mam 3 serwery i działa bardzo dobrze wszystko wiec ja na twoim miejscu zabijake bym brał :)
Quote

  • +
  • -
MasterPL's Photo MasterPL 19.03.2011

A w jakiej lokalizacji je masz?
Quote

FreZZy's Photo FreZZy 19.03.2011

hostvision

Gdansk - zniżke wytarguj 40 gr za slota
Quote

  • +
  • -
WazzaP's Photo WazzaP 19.03.2011

Tserwery - Francja :)
2 zł slot :)
Quote