←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Ile postawie serwerów z AMXX?

Locked

  • +
  • -
EmPeTrzy's Photo EmPeTrzy 09.12.2008

Witam, chciałbym postawić swoją własną sieć serwerów, i tu zaczynają się schody...
1. Jaki, Jaką oferujecie firmę hostingową, by postawić, no max 5 serwerów, i cena największa to 200zł/m-c
2. Jeżeli już będę miał dedyka, przydał by się jakiś poradnik do postawienia na nim serwera CS ;)

:blaga: :help: :)
Podrawiam,
MP3.
Quote

  • +
  • -
Knopers's Photo Knopers 09.12.2008

Ja ma na suu.pl i jest nawet nieźle z pingiem . Koszt 1slot/miecha = Prywatny3zł/public3,50zł
Quote

  • +
  • -
Szakal's Photo Szakal 09.12.2008

Ja ma na suu.pl i jest nawet nieźle z pingiem . Koszt 1slot/miecha = Prywatny3zł/public3,50zł

On chce dedyka omg! czytaj anie z jakimś suu wyjezdzasz :/
Quote

  • +
  • -
Saper's Photo Saper 09.12.2008

1. livenet.pl ovh.pl
2. http://amxx.pl/viewtopic.php?t=2749
Quote

Gość__* 09.12.2008

1. Jaki, Jaką oferujecie firmę hostingową, by postawić, no max 5 serwerów, i cena największa to 200zł/m-c

Jeżeli chcesz 5 serwerów każdy po 16 slotów + dobra jakość wyjdzie Ci powyżej 600 / 800 zł ...

2. Jeżeli już będę miał dedyka, przydał by się jakiś poradnik do postawienia na nim serwera CS

Masz na forum, a jeżeli nie dasz rady to zawsze możesz nas pytać.
Quote

  • +
  • -
EmPeTrzy's Photo EmPeTrzy 09.12.2008

1. livenet.pl ovh.pl
2. http://amxx.pl/viewtopic.php?t=2749

OMFG! człowieku-,- Wiem że są serwisy takie jak ovh etc-.- mi chodzi żebyście polecili którego wybrać...

Co do Kur3k'a:
hmm, powiem że zaskoczyła mnie ta cena, dobra, spoczątku na 2 serwy :)
Quote

  • +
  • -
wizu's Photo wizu 09.12.2008

Jeju który wybrać.. Masz jakiś większy wybór serwerów w Polsce? ovh to Francja, więc pigni nie będą nalezały do najniższych. Livenet... ma niezbyt dobrą opinię, zresztą sam się na własnej skórze przekonałem o ich "profesjonalizmie". Nie wiem co tam jeszcze jest...
W każdym bądź razie koszt > 300zł miesięcznie Cię nie ominie jeśli wybierzesz dedyka.
Quote
Locked